Nadchodzi Sezon Wiosna 2022 Ligi Bemowskiej!

Liga Bemowska serdecznie zaprasza do udziału w nowej, wiosennej edycji rozgrywek! Sezon Wiosna 2022 rusza w weekend 2-3 kwietnia i potrwa do końca czerwca. Do wyboru tradycyjnie mamy ligę szóstek i ligę siódemek, a w każdych rozgrywkach gwarantujemy najwyższy poziom organizacyjny i bardzo zróżnicowany poziom sportowy.

 

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was kolejne nowości i gwarantujemy dalszy rozwój rozgrywek! Co tydzień nagrywać będziemy ok 30 meczów, czyli ok połowę wszystkich rozgrywanych w weekend spotkań!

Nasza Liga Siódemek to największe rozgrywki piłkarskie 7x7 w Warszawie i okolicy. Rozgrywki odbywać się będą równocześnie na dwóch boiskach obok siebie przy ul. Obrońców Tobruku 11, a zespoły zostaną podzielone na pięć poziomów rozgrywkowych po 10 drużyn w każdym. Mecze odbywać się będą w weekendy od rana do późnych godzin popołudniowych i systemie 2 x 25 minut.

Nasza Liga Szóstek to aż 6 poziomów sportowych, 2 obiekty z doskonałej jakości sztuczną trawą oraz stale rosnąca liczba drużyn! Boisko Centrum Piłkarskie Bemowo przy ul. Irzykowskiego 1a to wyremontowana, doskonałej jakości, nawierzchnia syntetyczna! Boiska OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11 to doskonała jakość i nowość w naszej ofercie. Gwarantujemy zróżnicowany poziom sportowy z podziałem na sześć poziomów rozgrywkowych. Mecze odbywać się będą wyłącznie w niedziele od rana do późnych godzin wieczornych i trwać będą 2 x 25 minut

Gwarantujemy między innymi grę na boiskach z doskonałej jakości sztuczną trawą, minimum 9-10 tygodni emocjonujących rozgrywek o zróżnicowanym poziomie, profesjonalną obsługę sędziowską i techniczną w trakcie spotkań i wiele więcej!

Więcej informacji na stronie https://ligabemowska.pl/wiosna-2022/

 

Sponsorzy
Partnerzy