Jesień 2019 Pierwsza Liga

Kolejka 1

niedziela, 22.09.2019
09:00 UKS Południe Czosnów Bonum Guys4 - 2
10:00 Wariaty Kuchara Gladiatorzy0 - 12
11:00 Zjazd St. Varsovia2 - 0
13:00 Zmarnowane Talenty Moszna Squad6 - 5

Kolejka 2

niedziela, 29.09.2019
08:00 St. Varsovia Moszna Squad2 - 6
09:00 UKS Południe Czosnów Young Legion0 - 3
10:00 Zmarnowane Talenty Chemik Bemowo1 - 5
12:00 Bonum Guys Gladiatorzy3 - 6
13:00 Wariaty Kuchara Zjazd2 - 6

Kolejka 3

niedziela, 06.10.2019
08:00 Young Legion Zmarnowane Talenty4 - 1
09:00 Chemik Bemowo St. Varsovia4 - 2
09:00 Gladiatorzy UKS Południe Czosnów10 - 2
11:00 Zjazd Bonum Guys7 - 3
14:00 Moszna Squad Wariaty Kuchara4 - 2

Kolejka 4

niedziela, 20.10.2019
08:00 UKS Południe Czosnów Zmarnowane Talenty_ - _
09:00 Wariaty Kuchara Chemik Bemowo_ - _
10:00 Gladiatorzy Zjazd_ - _
11:00 Bonum Guys Moszna Squad_ - _
12:00 St. Varsovia Young Legion_ - _

Kolejka 5

niedziela, 27.10.2019
08:00 Zjazd UKS Południe Czosnów_ - _
09:00 Zmarnowane Talenty St. Varsovia_ - _
10:00 Chemik Bemowo Bonum Guys_ - _
10:00 Moszna Squad Gladiatorzy_ - _
15:00 Young Legion Wariaty Kuchara_ - _

Kolejka 6

niedziela, 10.11.2019
08:00 Chemik Bemowo UKS Południe Czosnów_ - _
09:00 St. Varsovia Gladiatorzy_ - _
10:00 Zmarnowane Talenty Zjazd_ - _
10:00 Young Legion Moszna Squad_ - _
15:00 Wariaty Kuchara Bonum Guys_ - _

Kolejka 7

niedziela, 17.11.2019
08:00 St. Varsovia Wariaty Kuchara_ - _
09:00 Moszna Squad UKS Południe Czosnów_ - _
10:00 Chemik Bemowo Zjazd_ - _
10:00 Young Legion Gladiatorzy_ - _
15:00 Zmarnowane Talenty Bonum Guys_ - _

Kolejka 8

niedziela, 24.11.2019
08:00 UKS Południe Czosnów Wariaty Kuchara_ - _
08:00 Zjazd Young Legion_ - _
09:00 Gladiatorzy Zmarnowane Talenty_ - _
10:00 Moszna Squad Chemik Bemowo_ - _
11:00 Bonum Guys St. Varsovia_ - _

Kolejka 9

niedziela, 01.12.2019
08:00 Bonum Guys Young Legion_ - _
08:00 UKS Południe Czosnów St. Varsovia_ - _
09:00 Wariaty Kuchara Zmarnowane Talenty_ - _
10:00 Gladiatorzy Chemik Bemowo_ - _
11:00 Zjazd Moszna Squad_ - _
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Gladiatorzy 3 9
2 Zjazd 3 9
3 Chemik Bemowo 2 6
4 Young Legion 2 6
5 Moszna Squad 3 6
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 Defenders 3 7
2 Argentina FC 3 7
3 FC Zaborów 3 7
4 FC Warsaw United 2 4
5 Drink Men 3 4
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Wola Fans 3 9
2 PRE Wwa 3 6
3 Walec 2 6
4 Pohybel 3 5
5 Kasztany 3 4
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC NaNkacu 5 15
2 AnonyMMous 4 12
3 Rycerze Świtu 5 9
4 OMS 4 6
5 Młodzi Perspektywiczni 4 6
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 4 12
2 Fast Trans 4 12
3 Yelonki 5 9
4 ASPN Bemowo 5 9
5 Dziki Futbolu 5 6
Tabela 3 liga szóstek
Sponsor techniczny
Sponsorzy