Wiosna 2024 - Totalbet 2. Liga 6x6

Kolejka 1

niedziela, 07.04.2024
18:00 Bad Boys Zielonki Kyrgyz Global3 - 9
19:00 FC Anh Em 37 Elita Prażmów5 - 4
20:00 Chłopcy z Bielan Galicia3 - 2
20:00 SS Cyrkulatka FK Almaz7 - 6

Kolejka 2

niedziela, 14.04.2024
17:05 FK Almaz Chłopcy z Bielan9 - 3
18:00 Bad Boys Zielonki SS Cyrkulatka7 - 8
18:00 Galicia FC Anh Em 377 - 2
18:00 Kyrgyz Global Union Of Boys5 - 5
21:00 Elita Prażmów Lakoksy CF_ - _

Kolejka 3

niedziela, 21.04.2024
17:05 Union Of Boys Elita Prażmów9 - 3
18:00 Lakoksy CF Galicia4 - 9
18:00 FC Anh Em 37 FK Almaz6 - 6
19:00 SS Cyrkulatka Kyrgyz Global6 - 8
20:00 Chłopcy z Bielan Bad Boys Zielonki6 - 1

Kolejka 4

niedziela, 28.04.2024
16:10 Kyrgyz Global Elita Prażmów5 - 0
17:05 Galicia Union Of Boys4 - 3
18:00 Bad Boys Zielonki FC Anh Em 375 - 5
19:00 FK Almaz Lakoksy CF7 - 12
20:00 SS Cyrkulatka Chłopcy z Bielan3 - 5

Kolejka 5

niedziela, 12.05.2024
17:05 Union Of Boys FK Almaz9 - 3
17:05 Elita Prażmów Galicia1 - 8
17:05 Chłopcy z Bielan Kyrgyz Global7 - 2
18:00 Lakoksy CF Bad Boys Zielonki16 - 4
20:00 FC Anh Em 37 SS Cyrkulatka6 - 5

Kolejka 6

niedziela, 19.05.2024
18:00 Bad Boys Zielonki Union Of Boys8 - 5
18:00 Chłopcy z Bielan FC Anh Em 374 - 7
18:00 Kyrgyz Global Galicia4 - 7
20:00 SS Cyrkulatka Lakoksy CF4 - 12
21:00 FK Almaz Elita Prażmów11 - 6

Kolejka 7

niedziela, 09.06.2024
17:05 Galicia FK Almaz_ - _
18:00 FC Anh Em 37 Kyrgyz Global_ - _
18:00 Lakoksy CF Chłopcy z Bielan_ - _
18:00 Elita Prażmów Bad Boys Zielonki_ - _
19:00 Union Of Boys SS Cyrkulatka_ - _

Kolejka 8

niedziela, 16.06.2024
17:05 Kyrgyz Global FK Almaz_ - _
18:00 FC Anh Em 37 Lakoksy CF_ - _
18:00 Chłopcy z Bielan Union Of Boys_ - _
18:00 Bad Boys Zielonki Galicia_ - _
20:00 SS Cyrkulatka Elita Prażmów_ - _
20:00 Union Of Boys Lakoksy CF_ - _

Kolejka 9

niedziela, 23.06.2024
18:00 Union Of Boys FC Anh Em 37_ - _
18:00 Elita Prażmów Chłopcy z Bielan_ - _
18:00 Lakoksy CF Kyrgyz Global_ - _
19:00 FK Almaz Bad Boys Zielonki_ - _
20:00 Elita Prażmów Lakoksy CF_ - _
21:00 Galicia SS Cyrkulatka_ - _
Tabela 1 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 10 24
2 Legion 10 19
3 Haratacze 10 18
4 FC Otamany II 10 16
5 Moszna Squad 10 15
Tabela 2 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Impuls FC 9 21
3 Dream Team Warsaw 9 19
4 BKS 04 Górki 9 15
5 Los Aspirantos 9 15
Tabela 3 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Zielony Stolik 9 24
2 Team Ivulin Exile 9 21
3 Walec 9 16
4 Drink Team 9 16
5 Wariaty Kuchara 9 12
Tabela 4 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin TUT 9 24
2 Agil at Agord 9 22
3 FC Obłupani 9 17
4 Finansova 9 14
5 FC Wtorki 9 14
Tabela 5 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin Exile 9 23
2 Żoliball 9 22
3 Energetyk 9 18
4 Italian Flowers 9 16
5 Walec II 9 13
Tabela 6 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Finansova 9 23
2 TS Ameba 9 21
3 TSP Szatańskie Pęto 9 17
4 Razam 9 15
5 FC Stała Gwardia 9 15
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 Klaunfiesta 9 21
2 Gramy Czasami 9 21
3 Bad Boys Zielonki 9 20
4 FC NaNkacu 9 15
5 Galicia 9 13
Tabela 2 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Altus 9 22
2 FC Prykarpattia 9 20
3 Gramy Czasami 9 19
4 Union Of Boys 9 15
5 Klaunfiesta 9 12
Tabela 3 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FK Loko 9 22
2 Maghreb United 9 21
3 Korsarze 9 18
4 Kindybały FC 9 16
5 Bate-Sai FC 9 11
Tabela 4 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 W1nners 9 21
2 Galicia 9 19
3 Moonfox 9 18
4 Chłopaki z Baraków 9 16
5 Czumy 9 15
Tabela 5 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UA Team 9 21
2 KS Syfon 9 21
3 X Force For Ever 9 21
4 FC Devs 9 21
5 Raptusy Ursus 9 18
Tabela 6 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UKS Południe Czosnów 9 22
2 Forteca Bielany 9 19
3 Airwent 9 16
4 Reytan 9 16
5 FC Allians 9 15
Tabela 7 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FC Albatros 9 24
2 Copanina 9 22
3 Szybka Piłka Młociny 9 19
4 FC Yelonki 9 15
5 Brygada 75 9 15
Tabela 8 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 1926 9 25
2 FC Marina 9 20
3 AJS Parts 9 20
4 Zespół R 9 19
5 Młodzi Perspektywiczni 9 15
Tabela 9 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Stado Szakali 10 27
2 Sparta 10 22
3 Cool Team 10 18
4 Hiszpania 9 16
5 AM AM Kebab Mokotów 9 12
Sponsorzy