Wiosna 2024 - Totalbet 3. Liga 6x6

Kolejka 1

niedziela, 07.04.2024
14:00 Retro Squad UKS Południe Czosnów6 - 9
17:05 KS Syfon FC Legion9 - 6
17:05 KP Kozia FC Bemowska Ekipa4 - 3
18:00 FC Desant FC NaNkacu8 - 8
19:00 Maghreb United Czumy0 - 14

Kolejka 2

niedziela, 14.04.2024
13:00 UKS Południe Czosnów Maghreb United7 - 2
14:00 Czumy KP Kozia4 - 5
16:10 FC Legion FC Bemowska Ekipa5 - 3
17:05 FC NaNkacu Retro Squad5 - 6
17:05 KS Syfon FC Desant9 - 6

Kolejka 3

niedziela, 21.04.2024
13:00 KP Kozia UKS Południe Czosnów1 - 6
15:15 FC Bemowska Ekipa Czumy5 - 8
16:10 FC Desant FC Legion5 - 3
16:10 Retro Squad KS Syfon3 - 9
20:00 Maghreb United FC NaNkacu2 - 2

Kolejka 4

niedziela, 28.04.2024
13:00 UKS Południe Czosnów FC Bemowska Ekipa9 - 3
16:10 FC Desant Retro Squad3 - 3
16:10 KS Syfon Maghreb United5 - 3
17:05 FC NaNkacu KP Kozia3 - 6
18:00 FC Legion Czumy2 - 11

Kolejka 5

niedziela, 12.05.2024
13:00 Czumy UKS Południe Czosnów3 - 6
15:15 KP Kozia KS Syfon0 - 5
15:15 Maghreb United FC Desant2 - 7
17:05 FC Bemowska Ekipa FC NaNkacu_ - _
19:00 Retro Squad FC Legion3 - 8

Kolejka 6

niedziela, 19.05.2024
13:00 FC Legion UKS Południe Czosnów4 - 3
15:15 KS Syfon FC Bemowska Ekipa11 - 3
16:10 FC Desant KP Kozia2 - 6
19:00 FC NaNkacu Czumy3 - 5
20:00 Retro Squad Maghreb United5 - 1

Kolejka 7

niedziela, 09.06.2024
13:00 UKS Południe Czosnów FC NaNkacu_ - _
15:15 FC Bemowska Ekipa FC Desant_ - _
16:10 Czumy KS Syfon_ - _
17:05 KP Kozia Retro Squad_ - _
17:05 Maghreb United FC Legion_ - _

Kolejka 8

niedziela, 16.06.2024
13:00 KS Syfon UKS Południe Czosnów_ - _
14:00 Maghreb United KP Kozia_ - _
15:15 Retro Squad FC Bemowska Ekipa_ - _
16:10 FC Desant Czumy_ - _
18:00 FC Legion FC NaNkacu_ - _

Kolejka 9

niedziela, 23.06.2024
13:00 UKS Południe Czosnów FC Desant_ - _
16:10 Czumy Retro Squad_ - _
16:10 FC Bemowska Ekipa Maghreb United_ - _
16:10 FC NaNkacu KS Syfon_ - _
20:00 KP Kozia FC Legion_ - _
Tabela 1 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 10 24
2 Legion 10 19
3 Haratacze 10 18
4 FC Otamany II 10 16
5 Moszna Squad 10 15
Tabela 2 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Impuls FC 9 21
3 Dream Team Warsaw 9 19
4 BKS 04 Górki 9 15
5 Los Aspirantos 9 15
Tabela 3 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Zielony Stolik 9 24
2 Team Ivulin Exile 9 21
3 Walec 9 16
4 Drink Team 9 16
5 Wariaty Kuchara 9 12
Tabela 4 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin TUT 9 24
2 Agil at Agord 9 22
3 FC Obłupani 9 17
4 Finansova 9 14
5 FC Wtorki 9 14
Tabela 5 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin Exile 9 23
2 Żoliball 9 22
3 Energetyk 9 18
4 Italian Flowers 9 16
5 Walec II 9 13
Tabela 6 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Finansova 9 23
2 TS Ameba 9 21
3 TSP Szatańskie Pęto 9 17
4 Razam 9 15
5 FC Stała Gwardia 9 15
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 Klaunfiesta 9 21
2 Gramy Czasami 9 21
3 Bad Boys Zielonki 9 20
4 FC NaNkacu 9 15
5 Galicia 9 13
Tabela 2 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Altus 9 22
2 FC Prykarpattia 9 20
3 Gramy Czasami 9 19
4 Union Of Boys 9 15
5 Klaunfiesta 9 12
Tabela 3 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FK Loko 9 22
2 Maghreb United 9 21
3 Korsarze 9 18
4 Kindybały FC 9 16
5 Bate-Sai FC 9 11
Tabela 4 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 W1nners 9 21
2 Galicia 9 19
3 Moonfox 9 18
4 Chłopaki z Baraków 9 16
5 Czumy 9 15
Tabela 5 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UA Team 9 21
2 KS Syfon 9 21
3 X Force For Ever 9 21
4 FC Devs 9 21
5 Raptusy Ursus 9 18
Tabela 6 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UKS Południe Czosnów 9 22
2 Forteca Bielany 9 19
3 Airwent 9 16
4 Reytan 9 16
5 FC Allians 9 15
Tabela 7 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FC Albatros 9 24
2 Copanina 9 22
3 Szybka Piłka Młociny 9 19
4 FC Yelonki 9 15
5 Brygada 75 9 15
Tabela 8 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 1926 9 25
2 FC Marina 9 20
3 AJS Parts 9 20
4 Zespół R 9 19
5 Młodzi Perspektywiczni 9 15
Tabela 9 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Stado Szakali 10 27
2 Sparta 10 22
3 Cool Team 10 18
4 Hiszpania 9 16
5 AM AM Kebab Mokotów 9 12
Sponsorzy