Zima 2024 - 8.Liga

Kolejka 1

niedziela, 07.01.2024
08:00 ADS Scorpion's Warsaw Bad Boys6 - 5
10:00 Agil at Agord KP Kozia0 - 11
18:00 FC Mrija GLK7 - 4

Kolejka 2

sobota, 13.01.2024
12:00 GLK FC Screamers2 - 10
13:00 KP Kozia Drink Men3 - 5
niedziela, 14.01.2024
16:00 Warsaw Bad Boys Fuszerka11 - 2
18:00 FC Screamers Fuszerka11 - 4
19:00 KP Kozia GLK4 - 4
20:00 Drink Men Hiszpania4 - 4
21:00 Hiszpania FC Mrija3 - 2

Kolejka 3

sobota, 20.01.2024
11:00 Drink Men ADS Scorpion's2 - 6
13:00 FC Mrija Warsaw Bad Boys3 - 7
niedziela, 21.01.2024
08:00 FC Screamers Hiszpania6 - 2
12:00 Agil at Agord Warsaw Bad Boys3 - 10
14:00 Fuszerka GLK1 - 2
19:00 FC Mrija KP Kozia9 - 4

Kolejka 4

sobota, 27.01.2024
09:00 KP Kozia FC Screamers7 - 3
10:00 Hiszpania Fuszerka8 - 1
niedziela, 28.01.2024
10:00 Warsaw Bad Boys GLK10 - 5
12:00 Agil at Agord Drink Men3 - 4
19:00 ADS Scorpion's FC Mrija3 - 5

Kolejka 5

niedziela, 04.02.2024
09:00 Drink Men Warsaw Bad Boys3 - 6
12:00 FC Screamers ADS Scorpion's2 - 1
13:00 GLK Hiszpania4 - 2
18:00 Fuszerka KP Kozia5 - 6

Kolejka 6

sobota, 10.02.2024
20:00 Drink Men FC Mrija4 - 6
niedziela, 11.02.2024
10:00 Agil at Agord FC Screamers7 - 2
12:00 Warsaw Bad Boys Hiszpania7 - 3
17:05 ADS Scorpion's Fuszerka10 - 2

Kolejka 7

sobota, 17.02.2024
20:00 Hiszpania KP Kozia4 - 4
21:00 GLK ADS Scorpion's11 - 3
niedziela, 18.02.2024
13:00 FC Screamers Drink Men7 - 3
18:00 Fuszerka Agil at Agord5 - 9
20:00 FC Mrija Agil at Agord4 - 4

Kolejka 8

sobota, 24.02.2024
18:00 Warsaw Bad Boys KP Kozia_ - _
niedziela, 25.02.2024
10:00 Agil at Agord GLK_ - _
10:00 ADS Scorpion's Hiszpania_ - _
10:00 Drink Men Fuszerka_ - _
19:00 FC Mrija FC Screamers_ - _

Kolejka 9

sobota, 02.03.2024
21:00 Hiszpania Agil at Agord_ - _
niedziela, 03.03.2024
21:00 Fuszerka FC Mrija_ - _
21:00 KP Kozia ADS Scorpion's_ - _

Kolejka 10

niedziela, 10.03.2024
08:00 FC Screamers Warsaw Bad Boys_ - _
09:00 GLK Drink Men_ - _
14:00 ADS Scorpion's Agil at Agord_ - _
Tabela 1 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 10 24
2 Legion 10 19
3 Haratacze 10 18
4 Dynamo 10 16
5 Moszna Squad 10 15
Tabela 2 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Impuls FC 9 21
3 Dream Team Warsaw 9 19
4 BKS 04 Górki 9 15
5 Los Aspirantos 9 15
Tabela 3 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Zielony Stolik 9 24
2 Team Ivulin Exile 9 21
3 Walec 9 16
4 Drink Team 9 16
5 Wariaty Kuchara 9 12
Tabela 4 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin TUT 9 24
2 Agil at Agord 9 22
3 FC Obłupani 9 17
4 Finansova 9 14
5 FC Wtorki 9 14
Tabela 5 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin Exile 9 23
2 Żoliball 9 22
3 Energetyk 9 18
4 Italian Flowers 9 16
5 Walec II 9 13
Tabela 6 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Finansova 9 23
2 TS Ameba 9 21
3 TSP Szatańskie Pęto 9 17
4 Razam 9 15
5 FC Stała Gwardia 9 15
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 Klaunfiesta 9 21
2 Gramy Czasami 9 21
3 Bad Boys Zielonki 9 20
4 FC NaNkacu 9 15
5 Galicia 9 13
Tabela 2 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Altus 9 22
2 FC Prykarpattia 9 20
3 Gramy Czasami 9 19
4 Union Of Boys 9 15
5 Klaunfiesta 9 12
Tabela 3 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FK Loko 9 22
2 Maghreb United 9 21
3 Korsarze 9 18
4 Kindybały FC 9 16
5 Bate-Sai FC 9 11
Tabela 4 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 W1nners 9 21
2 Galicia 9 19
3 Moonfox 9 18
4 Chłopaki z Baraków 9 16
5 Czumy 9 15
Tabela 5 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UA Team 9 21
2 KS Syfon 9 21
3 X Force For Ever 9 21
4 FC Devs 9 21
5 Raptusy Ursus 9 18
Tabela 6 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UKS Południe Czosnów 9 22
2 Forteca Bielany 9 19
3 Airwent 9 16
4 Reytan 9 16
5 FC Allians 9 15
Tabela 7 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FC Albatros 9 24
2 Copanina 9 22
3 Szybka Piłka Młociny 9 19
4 FC Yelonki 9 15
5 Brygada 75 9 15
Tabela 8 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 1926 9 25
2 FC KBDB 9 20
3 AJS Parts 9 20
4 Zespół R 9 19
5 Młodzi Perspektywiczni 9 15
Tabela 9 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Stado Szakali 10 27
2 Sparta 10 22
3 Cool Team 10 18
4 Hiszpania 9 16
5 AM AM Kebab Mokotów 9 12
Sponsorzy