No Matches

Bostik 4. Liga 6x6

Kolejka 1

poniedziałek, 01.07.2024
20:30 KP Kozia Tornado UA7 - 2
wtorek, 02.07.2024
19:00 La Masia Lamico4 - 1
21:15 Retro Squad Zmarnowane Talenty5 - 1
środa, 03.07.2024
20:30 Dream Team Warsaw II FC Svarychiv0 - 5
czwartek, 04.07.2024
19:00 FC Wtorki Jogadores4 - 5

Kolejka 2

poniedziałek, 08.07.2024
19:45 Lamico Retro Squad7 - 2
wtorek, 09.07.2024
19:45 KP Kozia La Masia1 - 3
środa, 10.07.2024
19:45 Zmarnowane Talenty Dream Team Warsaw II3 - 5
czwartek, 11.07.2024
19:00 FC Svarychiv FC Wtorki9 - 3
21:15 Tornado UA Jogadores5 - 4

Kolejka 3

poniedziałek, 15.07.2024
21:15 La Masia Tornado UA2 - 4
wtorek, 16.07.2024
19:00 Retro Squad KP Kozia5 - 3
19:45 Dream Team Warsaw II Lamico_ - _
21:15 FC Wtorki Zmarnowane Talenty_ - _
środa, 17.07.2024
21:15 Jogadores FC Svarychiv_ - _

Kolejka 4

wtorek, 23.07.2024
19:00 La Masia Retro Squad_ - _
19:45 Zmarnowane Talenty Jogadores_ - _
20:30 Lamico FC Wtorki_ - _
czwartek, 25.07.2024
19:00 KP Kozia Dream Team Warsaw II_ - _
21:15 Tornado UA FC Svarychiv_ - _

Kolejka 5

poniedziałek, 29.07.2024
19:00 FC Svarychiv Zmarnowane Talenty_ - _
20:30 Dream Team Warsaw II La Masia_ - _
21:15 Retro Squad Tornado UA_ - _
środa, 31.07.2024
21:15 FC Wtorki KP Kozia_ - _
czwartek, 01.08.2024
19:45 Jogadores Lamico_ - _

Kolejka 6

poniedziałek, 05.08.2024
19:45 La Masia FC Wtorki_ - _
19:45 Retro Squad Dream Team Warsaw II_ - _
czwartek, 08.08.2024
19:00 KP Kozia Jogadores_ - _
19:45 Lamico FC Svarychiv_ - _
20:30 Tornado UA Zmarnowane Talenty_ - _
Tabela 1 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 10 24
2 Legion 10 19
3 Haratacze 10 18
4 FC Otamany II 10 16
5 Moszna Squad 10 15
Tabela 2 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Impuls FC 9 21
3 Dream Team Warsaw II 9 19
4 BKS 04 Górki 9 15
5 Los Aspirantos 9 15
Tabela 3 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Zielony Stolik 9 24
2 Team Ivulin Exile 9 21
3 Walec 9 16
4 Drink Team 9 16
5 Wariaty Kuchara 9 12
Tabela 4 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin TUT 9 24
2 Agil at Agord 9 22
3 FC Obłupani 9 17
4 Finansova 9 14
5 FC Wtorki 9 14
Tabela 5 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin Exile 9 23
2 Żoliball 9 22
3 Energetyk 9 18
4 Italian Flowers 9 16
5 Walec II 9 13
Tabela 6 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Finansova 9 23
2 TS Ameba 9 21
3 TSP Szatańskie Pęto 9 17
4 Razam 9 15
5 FC Stała Gwardia 9 15
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 Klaunfiesta 9 21
2 Gramy Czasami 9 21
3 Bad Boys Zielonki 9 20
4 FC NaNkacu 9 15
5 Galicia 9 13
Tabela 2 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Altus 9 22
2 FC Prykarpattia 9 20
3 Gramy Czasami 9 19
4 Union Of Boys 9 15
5 Klaunfiesta 9 12
Tabela 3 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FK Loko 9 22
2 Maghreb United 9 21
3 Korsarze 9 18
4 Kindybały FC 9 16
5 Bate-Sai FC 9 11
Tabela 4 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 W1nners 9 21
2 Galicia 9 19
3 Moonfox 9 18
4 Chłopaki z Baraków 9 16
5 Czumy 9 15
Tabela 5 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UA Team 9 21
2 KS Syfon 9 21
3 X Force For Ever 9 21
4 FC Devs 9 21
5 Raptusy Ursus 9 18
Tabela 6 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UKS Południe Czosnów 9 22
2 Forteca Bielany 9 19
3 Airwent 9 16
4 Reytan 9 16
5 FC Allians 9 15
Tabela 7 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FC Albatros 9 24
2 Copanina 9 22
3 Szybka Piłka Młociny 9 19
4 FC Yelonki 9 15
5 Brygada 75 9 15
Tabela 8 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 1926 9 25
2 FC Marina 9 20
3 AJS Parts 9 20
4 Zespół R 9 19
5 Młodzi Perspektywiczni 9 15
Tabela 9 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Stado Szakali 10 27
2 Sparta 10 22
3 Cool Team 10 18
4 Hiszpania 9 16
5 AM AM Kebab Mokotów 9 12
Sponsorzy