Zima 2024 - 9.Liga

Kolejka 1

sobota, 06.01.2024
17:00 Energetyk Siopa Strikas3 - 5
niedziela, 07.01.2024
09:00 Crimson Boys Żoliball9 - 3
10:00 Inter Warszawa Munja4 - 5
17:00 Forteca Bielany Orły Leszka4 - 2
20:00 Finansova Semper Victoria6 - 3

Kolejka 2

sobota, 13.01.2024
18:00 Orły Leszka Inter Warszawa4 - 0
21:00 Forteca Bielany Energetyk7 - 9
niedziela, 14.01.2024
08:00 Crimson Boys Energetyk14 - 4
09:00 Żoliball Munja4 - 9
14:00 Żoliball Finansova6 - 11
20:00 Semper Victoria Forteca Bielany3 - 9

Kolejka 3

sobota, 20.01.2024
08:00 Munja Siopa Strikas2 - 7
09:00 Inter Warszawa Crimson Boys1 - 5
10:00 Siopa Strikas Finansova5 - 9
19:00 Orły Leszka Semper Victoria4 - 4
niedziela, 21.01.2024
10:00 Munja Orły Leszka3 - 6
13:00 Finansova Crimson Boys3 - 10
14:00 Forteca Bielany Siopa Strikas6 - 4
19:00 Energetyk Żoliball3 - 7
21:00 Inter Warszawa Semper Victoria4 - 3

Kolejka 4

sobota, 27.01.2024
19:00 Siopa Strikas Inter Warszawa2 - 2
19:00 Energetyk Finansova6 - 9
niedziela, 28.01.2024
08:00 Semper Victoria Munja5 - 4
16:00 Crimson Boys Forteca Bielany12 - 9
18:00 Żoliball Orły Leszka4 - 0

Kolejka 6

niedziela, 11.02.2024
09:00 Crimson Boys Munja12 - 2
15:15 Finansova Forteca Bielany4 - 2
17:05 Siopa Strikas Orły Leszka2 - 3
18:00 Energetyk Inter Warszawa5 - 7
19:00 Żoliball Semper Victoria3 - 2

Kolejka 7

niedziela, 18.02.2024
09:00 Munja Energetyk10 - 5
11:00 Forteca Bielany Żoliball11 - 6
13:00 Inter Warszawa Finansova3 - 11
15:15 Orły Leszka Crimson Boys3 - 6
19:00 Semper Victoria Siopa Strikas2 - 3

Kolejka 8

sobota, 24.02.2024
21:00 Crimson Boys Semper Victoria_ - _
niedziela, 25.02.2024
08:00 Finansova Munja_ - _
11:00 Żoliball Siopa Strikas_ - _
17:05 Forteca Bielany Inter Warszawa_ - _
21:00 Energetyk Orły Leszka_ - _

Kolejka 10

niedziela, 10.03.2024
08:00 Munja Forteca Bielany_ - _
12:00 Siopa Strikas Crimson Boys_ - _
15:15 Inter Warszawa Żoliball_ - _
17:05 Orły Leszka Finansova_ - _
21:00 Semper Victoria Energetyk_ - _
Tabela 1 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 10 24
2 Legion 10 19
3 Haratacze 10 18
4 Dynamo 10 16
5 Moszna Squad 10 15
Tabela 2 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Impuls FC 9 21
3 Dream Team Warsaw 9 19
4 BKS 04 Górki 9 15
5 Los Aspirantos 9 15
Tabela 3 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Zielony Stolik 9 24
2 Team Ivulin Exile 9 21
3 Walec 9 16
4 Drink Team 9 16
5 Wariaty Kuchara 9 12
Tabela 4 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin TUT 9 24
2 Agil at Agord 9 22
3 FC Obłupani 9 17
4 Finansova 9 14
5 FC Wtorki 9 14
Tabela 5 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin Exile 9 23
2 Żoliball 9 22
3 Energetyk 9 18
4 Italian Flowers 9 16
5 Walec II 9 13
Tabela 6 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Finansova 9 23
2 TS Ameba 9 21
3 TSP Szatańskie Pęto 9 17
4 Razam 9 15
5 FC Stała Gwardia 9 15
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 Klaunfiesta 9 21
2 Gramy Czasami 9 21
3 Bad Boys Zielonki 9 20
4 FC NaNkacu 9 15
5 Galicia 9 13
Tabela 2 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Altus 9 22
2 FC Prykarpattia 9 20
3 Gramy Czasami 9 19
4 Union Of Boys 9 15
5 Klaunfiesta 9 12
Tabela 3 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FK Loko 9 22
2 Maghreb United 9 21
3 Korsarze 9 18
4 Kindybały FC 9 16
5 Bate-Sai FC 9 11
Tabela 4 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 W1nners 9 21
2 Galicia 9 19
3 Moonfox 9 18
4 Chłopaki z Baraków 9 16
5 Czumy 9 15
Tabela 5 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UA Team 9 21
2 KS Syfon 9 21
3 X Force For Ever 9 21
4 FC Devs 9 21
5 Raptusy Ursus 9 18
Tabela 6 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UKS Południe Czosnów 9 22
2 Forteca Bielany 9 19
3 Airwent 9 16
4 Reytan 9 16
5 FC Allians 9 15
Tabela 7 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FC Albatros 9 24
2 Copanina 9 22
3 Szybka Piłka Młociny 9 19
4 FC Yelonki 9 15
5 Brygada 75 9 15
Tabela 8 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 1926 9 25
2 FC KBDB 9 20
3 AJS Parts 9 20
4 Zespół R 9 19
5 Młodzi Perspektywiczni 9 15
Tabela 9 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Stado Szakali 10 27
2 Sparta 10 22
3 Cool Team 10 18
4 Hiszpania 9 16
5 AM AM Kebab Mokotów 9 12
Sponsorzy