Wiosna 2024 - Totalbet 5. Liga 6x6

Kolejka 1

niedziela, 07.04.2024
16:10 FC Albatros Jager Masters2 - 11
18:00 Moonfox Cool Team5 - 6
19:00 Drużyna Actimela Sparta0 - 2
21:00 Raptusy Ursus FC Obłupani3 - 14
21:00 Reytan Szybka Piłka Młociny3 - 7

Kolejka 2

niedziela, 14.04.2024
14:00 Sparta FC Obłupani5 - 6
16:10 Drużyna Actimela FC Albatros8 - 6
19:00 Jager Masters Moonfox3 - 9
20:00 Szybka Piłka Młociny Raptusy Ursus6 - 4
21:00 Cool Team Reytan3 - 1

Kolejka 3

niedziela, 21.04.2024
17:05 FC Albatros Sparta5 - 8
17:05 Moonfox Drużyna Actimela5 - 4
18:00 Raptusy Ursus Cool Team3 - 8
21:00 Reytan Jager Masters3 - 4
21:00 FC Obłupani Szybka Piłka Młociny4 - 8

Kolejka 4

niedziela, 28.04.2024
13:00 FC Albatros Moonfox0 - 5
16:10 Drużyna Actimela Reytan2 - 4
16:10 Cool Team FC Obłupani0 - 9
21:00 Jager Masters Raptusy Ursus6 - 3
21:00 Sparta Szybka Piłka Młociny2 - 10

Kolejka 5

niedziela, 12.05.2024
16:10 Reytan FC Albatros2 - 5
16:10 Moonfox Sparta6 - 4
17:05 Raptusy Ursus Drużyna Actimela4 - 4
20:00 Szybka Piłka Młociny Cool Team12 - 6
21:00 FC Obłupani Jager Masters6 - 0

Kolejka 6

niedziela, 19.05.2024
14:00 FC Albatros Raptusy Ursus6 - 8
17:05 Sparta Cool Team3 - 2
17:05 Drużyna Actimela FC Obłupani6 - 4
18:00 Moonfox Reytan2 - 4
21:00 Jager Masters Szybka Piłka Młociny0 - 19

Kolejka 7

niedziela, 09.06.2024
14:00 Reytan Sparta_ - _
16:10 Raptusy Ursus Moonfox_ - _
18:00 FC Obłupani FC Albatros_ - _
21:00 Szybka Piłka Młociny Drużyna Actimela_ - _
21:00 Cool Team Jager Masters_ - _

Kolejka 8

niedziela, 16.06.2024
17:05 Drużyna Actimela Cool Team_ - _
17:05 Reytan Raptusy Ursus_ - _
18:00 Moonfox FC Obłupani_ - _
20:00 Sparta Jager Masters_ - _
20:00 FC Albatros Szybka Piłka Młociny_ - _

Kolejka 9

niedziela, 23.06.2024
17:05 FC Obłupani Reytan_ - _
17:05 Raptusy Ursus Sparta_ - _
18:00 Cool Team FC Albatros_ - _
20:00 Szybka Piłka Młociny Moonfox_ - _
21:00 Jager Masters Drużyna Actimela_ - _
Tabela 1 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 10 24
2 Legion 10 19
3 Haratacze 10 18
4 FC Otamany II 10 16
5 Moszna Squad 10 15
Tabela 2 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Impuls FC 9 21
3 Dream Team Warsaw 9 19
4 BKS 04 Górki 9 15
5 Los Aspirantos 9 15
Tabela 3 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Zielony Stolik 9 24
2 Team Ivulin Exile 9 21
3 Walec 9 16
4 Drink Team 9 16
5 Wariaty Kuchara 9 12
Tabela 4 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin TUT 9 24
2 Agil at Agord 9 22
3 FC Obłupani 9 17
4 Finansova 9 14
5 FC Wtorki 9 14
Tabela 5 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin Exile 9 23
2 Żoliball 9 22
3 Energetyk 9 18
4 Italian Flowers 9 16
5 Walec II 9 13
Tabela 6 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Finansova 9 23
2 TS Ameba 9 21
3 TSP Szatańskie Pęto 9 17
4 Razam 9 15
5 FC Stała Gwardia 9 15
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 Klaunfiesta 9 21
2 Gramy Czasami 9 21
3 Bad Boys Zielonki 9 20
4 FC NaNkacu 9 15
5 Galicia 9 13
Tabela 2 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Altus 9 22
2 FC Prykarpattia 9 20
3 Gramy Czasami 9 19
4 Union Of Boys 9 15
5 Klaunfiesta 9 12
Tabela 3 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FK Loko 9 22
2 Maghreb United 9 21
3 Korsarze 9 18
4 Kindybały FC 9 16
5 Bate-Sai FC 9 11
Tabela 4 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 W1nners 9 21
2 Galicia 9 19
3 Moonfox 9 18
4 Chłopaki z Baraków 9 16
5 Czumy 9 15
Tabela 5 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UA Team 9 21
2 KS Syfon 9 21
3 X Force For Ever 9 21
4 FC Devs 9 21
5 Raptusy Ursus 9 18
Tabela 6 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UKS Południe Czosnów 9 22
2 Forteca Bielany 9 19
3 Airwent 9 16
4 Reytan 9 16
5 FC Allians 9 15
Tabela 7 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FC Albatros 9 24
2 Copanina 9 22
3 Szybka Piłka Młociny 9 19
4 FC Yelonki 9 15
5 Brygada 75 9 15
Tabela 8 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 1926 9 25
2 FC Marina 9 20
3 AJS Parts 9 20
4 Zespół R 9 19
5 Młodzi Perspektywiczni 9 15
Tabela 9 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Stado Szakali 10 27
2 Sparta 10 22
3 Cool Team 10 18
4 Hiszpania 9 16
5 AM AM Kebab Mokotów 9 12
Sponsorzy