Nasze rozgrywki

Liga Bemowska to profesjonalne rozgrywki piłkarskie dla amatorów. To liga szóstek i siódemek piłkarskich powstała na Bemowie w 1991 roku. Wraz z rozwojem ligi, systematycznie rósł organizacyjny i sportowy poziom rozgrywek.

Na początku 2000 roku wchłonęliśmy "konkurencyjną" ligę z Jelonek. Przez ten czas większość drużyn i uczestników pochodziła z osiedli dzielnicy Bemowo. Jednak rosnąca reputacja naszych rozgrywek pozwoliła nam przyciągnąć nowe zespoły spoza Bemowa.

Obecnie co sezon występuje w naszej lidze ponad 70 drużyn z niemal całej Warszawy i nie tylko. W naszych rozgrywkach biorą udział zespoły firmowe, szkolne, uczelniane oraz podwórkowe.

Organizujemy rozgrywki zapewniając możliwość gry przez cały rok. Gramy systemem jednorundowym na wiosnę i na jesieni oraz Ligę Halową w okresie zimowym i Ligę Letnią w wakacje. Do wyboru mamy ligi na nowoczesnym boisku z wysoką sztuczną trawą oraz tradycyjnym boisku z naturalną nawierzchnią. Organizujemy także różnego rodzaju turnieje okolicznościowe, zarówno cyklicznie, jak i na zamówienie.

Od lat wyznaczamy kierunki, w którym podążają ligi piłkarskie w Warszawie. Byliśmy pierwszymi, którzy zaproponowali profesjonalną obsługę fotograficzną rozgrywek, czy stworzyli aktywne, tętniące życiem fanpage na Facebooku. Suma nagród od kilku sezonów wynosi znacznie ponad 10 tysięcy złotych, a same puchary i medale dla najlepszych zespołów ważą ponad 120 kg.

Polecamy
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy