Nasze rozgrywki

Liga Bemowska to profesjonalne rozgrywki piłkarskie dla amatorów. To liga szóstek i siódemek piłkarskich powstała na Bemowie w 1991 roku. Wraz z rozwojem ligi, systematycznie rósł organizacyjny i sportowy poziom rozgrywek.

Na początku 2000 roku wchłonęliśmy "konkurencyjną" ligę z Jelonek. Przez ten czas większość drużyn i uczestników pochodziła z osiedli dzielnicy Bemowo. Jednak rosnąca reputacja naszych rozgrywek pozwoliła nam przyciągnąć nowe zespoły spoza Bemowa.

Obecnie co sezon występuje w naszej lidze ponad 150 drużyn z niemal całej Warszawy i nie tylko. W naszych rozgrywkach biorą udział zespoły firmowe, szkolne, uczelniane oraz podwórkowe.

Organizujemy rozgrywki zapewniając możliwość gry przez cały rok. Gramy systemem jednorundowym na wiosnę i na jesieni oraz Ligę Halową w okresie zimowym i Ligę Letnią w wakacje. Do wyboru mamy ligi siódemek i szóstek. Organizujemy także  profesjonalne, ogólnopolskie turnieje piłki sześcioosobowej, różnego rodzaju turnieje okolicznościowe, zarówno cyklicznie, jak i na zamówienie.

Wiemy doskonale, jak zadbać o zadowolenie klienta, bo sami często nimi byliśmy. Piłka nożna jest zarówno naszą pracą, jak i przede wszystkim naszą pasją.

Od lat wyznaczamy kierunki, w którym podążają ligi piłkarskie w Warszawie.

Przez ponad 10 lat zdobyliśmy doświadczenie w realizacji różnego rodzaju projektów sportowych i rekreacyjnych. To właśnie miłość do piłki nożnej pozwala nam tworzyć w pełni profesjonalny projekt na najwyższym poziomie

Polecamy
Sponsorzy