CZAS NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE!

Czas najwyższy wspólnie uczcić zakończenie sezonu ZIMA 2023! Wszystkich uczestników naszej ligi i nie tylko zapraszamy 17 marca do Spin City Bemowo, gdzie tradycyjnie już rozdamy Puchary, medale, statuetki i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn i zawodników!

Zakończenie sezony, to oczywiście puchary, medale i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn oraz statuetki i nagrody rzeczowe dla zwycięzców nagród indywidualnych. Przy okazji nagrodzimy najlepszych obrońców i zawodników sezonu w każdej z lig. Oprócz tego możecie liczyć także na powitalne piwo dla pierwszych 200 osób! Po części oficjalnej, w lokalu odbędzie się impreza z DJ - em!

W trakcie imprezy będą dostępne również promocje na barze:

  • Piwo Okocim 0,5L w cenie HH - 9 PLN
  • Drink Cosmopolitan w cenie HH - 13,90 PLN
  • Zestaw wódka Wyborowa/Bols + soft - 159 PLN

Po części oficjalnej tradycyjnie zapraszamy do wspólnej zabawy i korzystania z oferty i menu lokalu. Spin City to miejsce, które szczególnie przypadło Wam do gustu, więc liczymy na liczną obecność. Dla przypomnienia dodamy jednak, że to doskonale zaprojektowany, wielotematyczny kompleks rozrywki o powierzchni blisko 1500m2, w którym może się bawić jednocześnie ponad 600 osób. Ponadto, w Spin City znajduje się 10 w pełni zautomatyzowanych torów do gry w kręgle, 8 wysokiej klasy stołów bilardowych oraz 3 maszyny do gry w rzutki. Liczymy, jak co sezon, że impreza będzie świetną okazją, by wspólnie podsumować ligowe zmagania, spotkać się w gronie zawodników i sympatyków ligi, czy podyskutować o planach i ambicjach w ruszającym w styczniu sezonie zimowym.

Zainteresowane drużyny i zawodników tradycyjnie prosimy o kontakt w celu rezerwacji miejsc. Podkreślamy, że liczba stolików jest ograniczona! Rezerwacji prosimy dokonać drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Rezerwacje są bezpłatne, ale warto je zrobić wcześniej, by mieć komfort świętowania z całą drużyną. Wszystkich wyróżnionych również prosimy w miarę możliwości o potwierdzenie swojej obecności- znacznie ułatwi nam to poprowadzenia gali na taką skalę i skróci czas części oficjalnej. Do zobaczenia! 

Sponsorzy