Puchar Ligi Bemowskiej w FIFA 20

Wszystkim nam brakuje gry w piłkę nożną, rywalizacji i wspólnych spotkań. Niestety, czeka nas jeszcze przynamniej kilka tygodni przerwy, a najlepsze co możemy zrobić to dołączyć do akcji #zostańwdomu Dlatego mamy dla Was nową propozycję: Turniej on-line w FIFA 20! Byliśmy z Wami przez ostatnie lata dając Wam dużo emocji i radości. Dlatego mamy nadzieję i prosimy, byście byli z nami w tym trudnym dla wszystkich firm momencie.

Koronawirus wciąż nie pozwala nam wrócić do normalnego życia, dlatego wspólne spotkania na boisku nie są na razie możliwe. Najlepsze co możemy zrobić to zostać w domach, a żeby jakoś urozmaicić i umilić ten czas, mamy dwa Was propozycję, która zagwarantuje Wam ciekawą rywalizację, emocje i atrakcyjne nagrody, pozostając bezpiecznie w domach. W kolejnych tygodniach będziemy chcieli zorganizować turnieje on-line w najpopularniejszą grę piłkarską: FIFA 20 na dwóch typach konsol: PS4 i XBOX One.

1. Format turniejów

Tak naprawdę dokładny kształt i format turniejów uzależniamy od ilości uczestników. Nie wiemy ilu z Was będzie chętnych wziąć w naszej zabawie, bo będziemy to robić po pierwszy, ale liczymy, że będziecie chcieli się sprawdzić. Wstępnie przewidujemy najpierw fazę grupową, aby każdy z Was rozegrał minimum 4, a być może więcej meczów. Możecie liczyć na losowanie (z którego postaramy się przeprowadzić transmisję live), terminarz, tabele, grafiki, a także z Waszą pomocą – krótkie opisy meczów oraz kolejnych faz turnieju. Następnie faza pucharowa w systemie każdy z każdym z WIELKIM FINAŁEM, którego transmisję live postaramy się przeprowadzić na naszym kanale na facebooku. Tak jak pisaliśmy, na początek przewidujemy dwa równorzędne turnieje na dwóch typach konsol: PS4 i XBOX One. Turniej przewidujemy w tygodniu przedświątecznym od poniedziałku 6 kwietnia do piątku 10 kwietnia. Po losowaniu przekażemy Wam do siebie namiary/ nicki, abyście mogli się połączyć i rozegrać mecze, a następnie przesłać do nas wyniki. Na rozegranie fazy grupowej przeznaczymy najprawdopodobniej 3 dni – w sytuacji, gdy nie powinniśmy wychodzić z domu, każdy z Was powinien znaleźć nieco czasu na grę wieczorami. Jednak dokładny format i ramy czasowe podamy po zamknięciu zgłoszeń.

2. Nagrody

Z naszej strony zapewniamy atrakcyjne nagrody, by nie zabrakło Wam emocji i adrenaliny podczas katowania padów. W obu kategoriach zwycięzcy otrzymają vouchery do zrealizowania w sklepie VitaSport.pl:

I miejsce – 500zł

II miejsce 300zł

III miejsce – 200zł

3. Zapisy

Przez ostatnich ponad 10 lat dawaliśmy Wam mnóstwo emocji, rywalizacji i radości. Byliście z nami, gdy było dobrze, dlatego mamy nadzieję, że będziecie również z nami, gdy (wierzymy, że chwilowo) nastały ciężkie czasy dla wielu branż, w tym także dla nas. Na utrzymaniu mamy osoby, które dla Was na co dzień pracują oraz koszty prowadzenia działalności niezależne od tego, czy rozgrywki w tej chwili grają, czy nie. Dlatego mamy nadzieję, że zgłosicie się do naszej zabawy, wspierając Ligę Bemowską w tym trudnym momencie. Koszt udziału w turnieju jest naszym zdaniem naprawdę nieduży:

25 zł za osobę

 

Dla Was to drobna kwota, a dla nas, przy Waszych licznych zgłoszeniach solidne wsparcie, które pomoże nam przetrwać ten trudny czas, a w zamian postaramy się zapewnić Wam odrobinę emocji, rywalizacji i odskoczni od problemu, z którym wszyscy aktualnie się zmagamy.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, nick w PlaystationNetwork oraz optymalnie adres mailowy i telefon, abyśmy mogli się z Wami łatwo skontaktować prosimy przesyłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W informacji zwrotnej odeślemy nr konta, na który należy przelać kwotę za udział. Tylko wpłata wpisowego jest gwarantem przystąpienia do rywalizacji. Zapisy przyjmujemy do 3 kwietnia (piątek). W razie pytań, piszcie śmiało – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie dotyczące turnieju. Trzymajcie się w zdrowiu!

Sponsor techniczny
Sponsorzy