Marcin Dombke zwycięzcą 3 edycji turnieju w FIFA 20 FUT!

Wszystko jest już jasne. Zwycięzcą III edycji Pucharu Ligi Bemowskiej w FIFA20 na PS4 został idosvea . czyli Marcin Dombke. W wielkim finale pokonał on zajaac93, czyli Tomka Krawczyka znanego z występów w Lidze Bemowskiej. Co ciekawe obaj gracze debiutowali w naszym turnieju. Puchar Pocieszenia wygrał Aduch__97, który z kolei w „małym finale” pokonał w dwóch meczach borek180. Wielkie Gratulacje i serdeczne podziękowania za kolejną dawkę emocji w tym ciężkim dla nas wszystkim czasie. Zapraszamy na krótkie podsumowanie półfinałów oraz finałów.

 

Podobnie jak w poprzedniej edycji daliśmy graczom sporo luzu co do terminów najważniejszych meczów, stąd półfinały oraz finały rozłożyły nam się na cały weekend. Zaczniemy od głównego turnieju, czyli od 1/2 finału III edycji Pucharu Ligi Bemowskiej w FIFA20 na PS4, tym razem w trybie FUT.

1/2 finału:

  • kocurson – idosvea  (2:0, 1:2, 1:2)
  • Szumson – zajaac93  (0:6, 1:6)

Półfinały rozpoczęły się bardzo szybko, bo jakby nie było pierwszego finalistę poznaliśmy już w piątek. Został nim zajaac93, który bez najmniejszych problemów w dwóch szybkich partiach – 6:0 i 6:1 odprawił z kwitkiem Szumsona. Na jego rywala przyszło nam poczekać, aż do niedzieli. Kocurson oraz idosvea dość szybko rozegrali dwie pierwsze partie, ale że obaj zaliczyli po jednej wygranej (odpowiednio 2:0 i 1:2) to potrzebny był przynajmniej mecz numer trzy, a z tym były już większe problemy. Kłopot stanowiło łącze, przez które na drugiego finalistę czekaliśmy aż do niedzieli, kiedy to idosvea pokonał po raz drugi swojego rywala, ponownie 2:1 i zameldował się w Wielkim Finale.

FINAŁ:

  • Zajaac93 – idosvea (1:2, 1:3)

W niedziele o 21:40 przyszedł czas na Wielki Finał turnieju, z którego niestety nie udało nam się przeprowadzić transmisji na żywo (zbyt wolne łącze). Co najważniejsze zwycięzcą III edycji Pucharu Ligi Bemowskiej w FIFA20 na PS4 w trybie FUT został idosvea, który w finale w dwóch meczach pokonał zajaac93. Pierwsze starcie zakończyło się skromnym zwycięstwem późniejszego tryumfatora 2:1, w drugim zaś dołożył on jeszcze jedno trafienie, zwyciężając finalnie 3:1. Wielkie Gratulacje!!!

Wciąż czekamy na wynik  meczu o  3. miejsce pomiędzy Szumsonem a kocursonem, który miał odbyć się w pierwszej połowie bieżącego tygodnia.

 

„Puchar Pocieszenia” – 1/2 finału:

  • Aduch__97 – Spizgany_KAPI  (4:2, 7:1)
  • cnk_WY – borek180 (4:2, 0:4, 1:6)

Podobnie rzecz się miała w walce o nagrodę pocieszenia, gdzie jeden półfinał rozegraliśmy już w piątek, natomiast drugi dopiero w niedziele. Pierwszy w finale zameldował się borek180, który jednak potrzebował trzech meczów, by pokonać cnk_WY. Pierwszy mecz bowiem padł łupem jego rywala, który wygrał 4:2. To jednak ewidentnie podrażniło ambicję „Borka” bo ten bardzo pewnie wygrał dwie kolejne partię, odpowiednio 4:0 i 6:1, awansując do decydującej rundy. Na drugiego finalistę czekaliśmy do niedzieli. Gracze tworzący drugą parę mieli problem z komunikacją, który jednak udało się pomyślnie rozwiązać. Aduch__97 podejmował Spizgany_KAPI i jak się później okazało potrzebował dwóch meczów, by zameldować się w finale. Pierwsze starcie zakończone wynikiem 4:2 było jeszcze w miarę wyrównane, jednak w drugim „Aduch” nie pozostawił rywalowi już żadnych złudzeń, wygrywając pewnie 7:1.

„Finał Pocieszenia”

  • Aduch__97 – borek180 (3:1 po dogr., 5:1)

Finał rozegraliśmy tuż po ostatnim meczu półfinałowym i może miało to wpływ, bo rozpędzony Aduch__97 w dwóch meczach pokonał borek180. Pierwsze starcie to jeszcze typowy horror, który po 90 minutach skończył się remisem 1:1, a więc o zwycięstwie zdecydowała dogrywka, w której późniejszy tryumfator dołożył jeszcze dwa trafienia (3:1). W drugim już wątpliwości kto był lepszy tego wieczora nie było. Aduch__97 pewnie zwyciężył 5:1 i zgarnął nagrodę pocieszenia. Wielkie Gratulacje!!!

Mecz o 3 miejsce cnk_WY – Spizgany_KAPI odbędzie się dziś wieczorem.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zabawę i już nie długo zapraszamy do rywalizacji na zielonej murawie. Pozdrawiamy!!!

Sponsor techniczny
Sponsorzy