Nowa odsłona strony Ligi Bemowskiej!

Z okazji 10-lecia naszej działalności przedstawiamy Wam nową odsłonę strony Ligi Bemowskiej! Odświeżeniu uległ layout, w zakładkach ze swoimi drużynami znajdziecie więcej informacji, a do tego w statystykach meczowych zapisywane są minuty bramek oraz wyniki do przerwy. Nasza strona jest w pełni responsywna - a więc można ją w łatwy sposób obsługiwać na telefonach komórkowych i tabletach!

 

Co nowego?

Wyróżnione barwy drużyn

Wiemy, że Ligę Bemowską tak naprawdę tworzycie Wy. Dlatego też, postanowiliśmy mocniej zaakcentować tożsamość drużyn biorących udział w naszych rozgrywkach. Od dzisiaj zakładki drużyn, zawodników oraz zapowiedzi i raporty meczowe posiadają dedykowany kolor tła i elementów, który odpowiada barwom waszych koszulek meczowych.

Poszerzone statystyki meczowe

Oprócz zupełnie nowego wyglądu, raporty meczowe uzyskały dodatkowe statystyki: minuty bramek oraz wynik do przerwy.

Wyszukiwarka

Postanowiliśmy Wam ułatwić znalezienie niektórych zakamarków strony, które przez te 10 lat mogły ulec zapomnieniu. Od dzisiaj udostępniamy wyszukiwarkę, w której możecie przeszukiwać archiwalne artykuły, zawodników, drużyny i rozgrywki. Wystarczy kliknąć w ikonkę lupy w menu i wpisać interesujące was słowa. Uwaga: jako że nasza baza danych przeszła przez te wszystkie lata dwie poważne aktualizacje, przy przeglądaniu archiwalnych statystyk sprzed 2016 roku mogą pojawiać się błędy. Postaramy się je wyeliminować w najbliższym czasie.

Ulepszona nawigacja

Wiemy, że poruszanie się po poprzedniej stronie mogło sprawiać pewne trudności. Od tej pory każda liga ma dedykowaną nawigację, w której szybko możecie się przełączyć między tabelą, terminarzem, klasyfikacjami, czy statystykami danej ligi. Dodatkowo, na górze strony utworzyliśmy specjalne menu z odnośnikami do statystyk wszystkich lig w aktualnym sezonie. Również niektóre podstrony uzyskały dodatkowe odnośniki - np. do danej ligi czy zespołu - wystarczy kliknąć.

Archwizacja turniejów

Liga Bemowska to nie tylko rozgrywki ligowe, ale i również turnieje, takie jak R-GOL Cup, Puchar Lata czy Natural Cup. Na nowej stronie utworzyliśmy specjalny dział "Turnieje", w którym będziecie mogli przeglądać wyniki z turniejów zarówno aktualnych, jak i archiwalnych.

 

To jeszcze nie koniec!

Planujemy jeszcze więcej nowości na stronie, które bedą miały premierę w najbliższym czasie, m.in. dział z fotogalerią, który będzie na bieżąco aktualizowany. Bądźcie czujni!

Najbliższy tydzień to okres przejściowy dla naszej strony - niektóre podstrony lub elementy mogą działać nieprawidłowo. Prosimy o wyrozumiałość.

Również Wy możecie pomóc w tworzeniu strony Ligi Bemowskiej. Zgłaszajcie nam wszelkie błędy na stronie, które Wam wyskoczą, a które my przegapiliśmy. Możecie również przesyłać propozycje, co jeszcze moglibyśmy ulepszyć na naszym portalu. Wiadomości przesyłajcie na naszej stronie na Facebooku lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dodatkowe informacje dla nerdów ;)

  • Nowa strona Ligi Bemowskiej korzysta z szyfrowanego protokołu https
  • Portal jest zaprojektowany w technice Rensponsive Web Design
  • Do poprawnego działania strony wymagany jest włączony JavaScript w przeglądarce
  • Zakończyliśmy wsparcie dla Internet Explorera - strona na przestarzałych przeglądarkach internetowych może działać nieprawidłowo

 

Sponsor techniczny
Sponsorzy