REKORD! AŻ 170 DRUŻYN W NASZYCH ROZGRYWKACH!

Z dużą przyjemnością i dumą możemy to ogłosić: aż 170 zespołów wystąpi w naszych rozgrywkach w sezonie jesiennym! Aż 120 ekip zagra w Liga Bemowska, natomiast 50 drużyn rywalizować będzie w naszych biznesowych rozgrywkach w środku tygodnia: Superliga6 Biznes. Od wtorku wieczorem dostępny jest terminarz na pierwszą kolejkę Ligi Bemowskiej, jednak ze względu na Wasze sugestie nastąpiło w nim jeszcze sporo korekt. Sprawdźcie koniecznie, o której gracie w ten weekend! Dziś wieczorem opublikujemy również terminarz pierwszej serii gier w naszej biznesówce! Zapoznajcie się też z ważnymi informacjami na temat startu nadchodzącego sezonu w tekście poniżej.

W Lidze Bemowskiej tradycyjnie zagramy w dwóch formatach: liga szóstek i liga siódemek. W obu do rywalizacji przystąpi po 60 drużyn podzielonych na 6 lig. Wszystkie zagramy w formule każdy z każdym.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem naszymi rozgrywkami, po raz pierwszy w historii zagramy na 8 (ośmiu) boiskach równocześnie! To będzie dla nas spore wyzwanie logistyczne, ale na terenie OSiR Bemowo w kilku miejscach znajdziecie tablice informacyjne z rozkładem boisk i informacjami, na którym boisku zagra Wasza drużyna. Wszystkie osoby z obsługi technicznej również chętnie Wam pomogą i pokażą, gdzie będziecie grali. Przypominamy:

Liga siódemek grać będzie w soboty w godzinach 9:00 – 14:00 i w niedziele w godzinach 9:00-19:00 wyłącznie na boisku na Ob. Tobruku Liga szóstek grać będzie wyłącznie w niedziele w godzinach 18:00—22:00 na boisku na Ob. Tobruku Wyjątkiem w lidze szóstek jest I liga szóstek, która prawie w całości będzie rozgrywana na boisku przy ul. Irzykowskiego 1a, podobnie jak pojedyncze mecze niższych lig

Dalszy rozwój również w Superlidze6 Biznes, gdzie zamiast w trzech, drużyny jesienią będą rywalizowały na aż 5 poziomach! Niemal wszystkie spotkania w naszej lidze biznesu będą nagrywane.

Możemy obiecać, że Liga Bemowska i Superliga6 jak zwykle stawiać będzie na jakość. Jak zwykle do Waszej dyspozycji będą najwyższe modele piłek meczowych, nagrywać będziemy jeszcze więcej spotkań, nie zabraknie też nowych sponsorów, konkursów i niespodzianek. Nowe piłki meczowe – przedstawimy w oddzielnym poście. Czekamy też na dostawę kolejnych kamer – jeśli nie dotrą one na najbliższą niedzielę (co jest od nas niezależne), od drugiej kolejki powinniśmy już móc nagrywać 4 mecze jednocześnie! Da to w sumie wszystkie 30 spotkań w lidze siódemek + ok. 20 spotkań szóstek – w sumie aż 50 meczów tygodniowo w Lidze Bemowskiej i wszystkie 25 spotkań tygodniowo w Superlidze6 Biznes!

Na naszej stronie internetowej dostępny jest już terminarz na pierwszą kolejkę sezonu Jesień 2022. Terminarz na cały sezon zostanie opublikowany w przyszłym tygodniu, we wtorek wieczorem. Wszelkie prośby i sugestie dotyczące grafiku przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej - na formularzu lub drogą mailową do wtorku do godz. 12:00.

Jednocześnie, bardzo prosimy tych z Was, którzy do tej pory tego nie zrobili, o przesłanie składów drużyn na nowy sezon. Pozwoli to uniknąć błędów w statystykach, pozwoli wprowadzić porządek zarówno w protokołach meczowych, jak i na stronie, skróci Wam też czas wypełniania protokołów przedmeczowych, a nam znacznie ułatwi pracę.

Przypominamy też, że:

We wszystkich sprawach dotyczących:

 - przekładania meczów

 - aktualizacji składów, czy statystyk

prosimy o kontakt z Piotrem Majakiem:

+48  515 554 436

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dajcie też proszę znać zawodnikom, gdzie mogą obejrzeć zdjęcia oraz video z Waszych meczów:

www.facebook.com/ligabemowska

https://www.instagram.com/ligabemowska/

www.youtube.com/ligabemowskatv

Życzymy emocjonującego sezonu i do zobaczenia na rozgrywkach!

Sponsorzy