Nowa polityka logowanie kamer VEO!

To już kolejny sezon, podczas którego korzystamy z najnowszej technologii kamer VEO do nagrywania spotkań. Dzięki tym kamerom możecie nie tylko rzucić okiem na skrót swojego spotkania czy same bramki, ale również obejrzeć cały mecz i dokładnie go przeanalizować. Co więcej, kamery te pozwalają nam na rejestrowanie znacznie większej liczby spotkań niż dotychczas. 

 

Zmiany w Dostępie do Nagranych Spotkań

Z uwagi na aktualizację polityki VEO, dostęp do nagranych spotkań wymaga LOGOWANIA. Zachęcamy do korzystania z konta stworzonego specjalnie dla zawodników i fanów naszych lig: https://app.veo.co/clubs/sportliga/teams/liga-bemowska/#recordings

Login: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hasło: LigaBemowska2023!

Po zalogowaniu uzyskacie dostęp do wszystkich funkcji, w tym VEO ANALITICS, które dostarczają cennych informacji niezbędnych do analizy waszych meczów.

Chcielibyśmy przedstawić Wam kilka dodatkowych możliwości o których możecie nie wiedzieć, a z pewnością przypadną do gustu drużynom, które analizują wnikliwie swoje poczynania i starają się dzięki temu poprawić grę swojej drużyny.

Publikacja nagrywanych spotkań:

Wszystkie spotkania, na których są kamery VEO są publikowane pod protokołem meczowym, gdzie utworzona jest specjalna ikonka z linkiem do nagrania. Wszystkie mecze można również znaleźć na stronie głównej w zakładce VIDEO -> Całe Mecze VEO. 

 1.png

Podstawowe funkcje platformy VEO:

123313.jpg

Nr 1 – Panel pozwalający na szybką nawigację materiału video w którym możemy zatrzymać/wznowić nagranie, szybko przejść do kolejnego wydarzenia lub przewinąć je o 5 sekund

Nr 2 – Tryb Interaktywny – w tym trybie sami możemy dowolnie sterować kamerą(przesuwać w dowolną stronę, przybliżyć lub oddalić widok) lub przełączyć widok w tryb panoramiczna na którym widać będzie całe boisko.

Nr 3 – Zmiana szybkości wyświetlania video.

Nr 4 – Interaktywna mapa 2D

Nr 5 – Highlights – tutaj znajdziecie wszystkie wydarzenia z meczu ( strzały, bramki, początek połowy, koniec meczu) z szybkimi odnośnikami.

Dzięki logowaniu uzyskacie dostęp do VEO ANALITICS, który dostarcza nam sporo ciekawych informacji, które mogą być dla Was bardzo interesujące pod kątem analizy Waszych meczów.

333.jpg

 W zakładce Analitics czekać na Was będą m.in. :

  • Statystyki posiadania piłki
  • Liczba oddanych strzałów
  • Liczba wykonanych podań Shot Map – czyli mapa prezentujące miejsca z których oddawane były strzały w meczu, a po kliknięciu w konkretną „kropkę” na mapie od razu zostaniecie przeniesieni do danej sytuacji z boiska.
  • Statystyki dotyczące podań: procentowa ilość podań wykonana w danej strefie boiska, statystyki dotyczące długości wymian podań danej drużyny.
  • Heat Maps – Mapa przedstawiająca poruszanie się zawodników w trakcie całego spotkania lub też w danym fragmencie gry.
Sponsorzy