Puchar Lata 2022 - wakacyjny turniej szóstek piłkarskich!

Zapraszamy do udziału w Pucharze Lata Ligi Bemowskiej 2022! Turniej odbędzie się 4 września na obiekcie OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11. Przez cały czas trwania zawodów będzie muzyka, a imprezę będzie prowadził spiker!

Zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią spełnia aktualnie najwyższe, światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez specjalistyczne laboratorium FIFA i dzięki temu uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Jest to najwyższy certyfikat wydawany przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych.

Boisko zostanie podzielone na cztery mniejsze o wymiarach 32 x 48 metry i rozdzielone siatkami, by zwiększyć komfort gry.

Mecze odbywać się będą w weekendy od rana do późnych godzin popołudniowych i systemie 2 x 25 minut.

Oferujemy minimum 4 mecze 1x 15 min na świetnym obiekcie z doskonałą, nową sztuczną trawą profesjonalną obsługę sędziowską i techniczną w trakcie spotkań profesjonalną; fotorelację z rozgrywek; wysokiej jakości relację video z turnieju; wodę dla wszystkich uczestników oraz nagrody dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju oraz dla najlepszych drużyn.

NAGRODA GŁÓWNA: wejściówka na turniej finałowy o Puchar Polski Superliga6!

Więcej infomracji na naszej stronie: https://ligabemowska.pl/puchar-lata-2022/

Sponsorzy
Partnerzy