Zbiórka na pomoc dla Filipa i Piotra Modzelewskich z Bemovii!

Czas dotrzymać obietnicy! Zgodnie z zapowiedziami, na dzisiejszej kolejce będziemy zbierać pieniądze na pomoc kapitanom Bemovii, grającej zimą w V lidze. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, mieszkanie Filipa i Piotra Modzelewskich doszczętnie się spaliło. Żywioł zabrał ich cały dobytek i oszczędności, które włożyli w niedawno przeprowadzony remont. Przy okazji jutrzejszej kolejki, na każdym z boisk znajdziecie puszki, do których będzie można wrzucić pieniądze, by pomóc kolegom z boiska.

 

Przypomnijmy, że spaleniu uległo wszystko: pokoje, przedpokój, łazienka, kuchnia, meble, sprzęty domowe, ubrania, pamiątki – cały rodzinny dorobek. Pożar był bezwzględny i zabrał także ukochanego pieska Nesię.

Obecnie mieszkanie wymaga gruntownego remontu oraz zakupu nowego wyposażenia. To mogło spotkać naprawdę każdego z nas, dlatego prosimy Was o nawet drobną wpłatę, która pomoże im pozwoli odbudować to, co stracili. Dla każdego z Was, drobna wpłata, choćby 5, czy 10 zł nie uszczupli budżetu, a kwota zebrana przez cały dzień, od wszystkich drużyn, z pewnością może wydatnie wspomóc chłopaków, którzy w jeden dzień stracili tak wiele. Chodzi o kapitanów jednej z drużyn występujących w naszych rozgrywkach, jednych z nas, dlatego wierzymy, że środowisko Ligi Bemowskej kolejny raz zmobilizuje się i pokaże, że można na nim polegać. Do zobaczenia pod balonem!

Wspomóc również można klikając w link poniżej:

https://pomagam.pl/pozar-pomoc

Sponsor techniczny
Sponsorzy