TrioMedica nowym partnerem Ligi Bemowskiej!

Informujemy, że nowym partnerem Ligi Bemowskiej została TrioMedica. TRIOMEDICA to gabinet łączący trzy dziedziny nauk medycznych: stomatologię, fizjoterapię oraz dietetykę. Nasz nowy partner ufunduje nagrody dla najlepszych drużyn w postaci voucherów na fizjoterapię i porady dietetyczne. Dzięki naszej współpracy możecie też liczyć na rabaty w korzystaniu z usług TrioMedica.

 

Każdy ze specjalistów z TrioMedica zdobył wykształcenie na uczelniach medycznych oraz stale pracuje nad rozwojem i poszerzaniem wiedzy, a dotychczasową praktykę i efekty swoich działań poświadcza licznymi szkoleniami. W zakresie dietetyki możecie liczyć na pomoc w zakresie zrzucenia zbędnych kilogramów, rozpisaniu diety, jak i treningu funkcjonalnym oraz przygotowaniu motorycznym.

Jeśli chodzi o fizjoterapię, pierwsza wizyta zaczyna się od szczegółowego wywiadu oraz badania funkcjonalnego pacjenta. Na podstawie wyników przedstawiany jest plan rehabilitacji. Wykorzystywane są techniki terapii powięziowej, pinopresury, suchego igłowania oraz techniki mobilizacyjne stawów.

Dzięki naszej współpracy, każda drużyna, która znajdzie się na podium w swojej lidze, może liczyć na voucher w postaci konsultacji dietetycznej + analizy składu ciała lub voucher na konsultację fizjoterapeutyczną (Terapia manualna + diagnostyka).

Do tego dla wszystkich zawodników oraz kibiców Ligi Bemowskiej przygotowaliśmy zniżki:

  • - 15% na pakiet miesięczny (dietetyka)
  • - 20% na pierwszą wizytę (fizjoterapia)

Gabinet Triomedica znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ul. Bartyckiej 115. Po więcej informacji na temat naszego nowego sponsora zapraszamy na:

  • https://www.triomedica.pl
  • Tel. Dietetyka: (+48) 790-552-330
  • Tel. Fizjoterapia: (+48) 601-690-097

Więcej o specjalistach z TrioMedica możecie się też dowiedzieć na ich stronach:

  • blog: https://www.naukowoosporcie.pl/
  • strona na facebooku: https://www.facebook.com/Fizjoterapia-Maciej-Berond-317731745424493
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy