Jesień 2009 - 2. Liga 7x7 Sobotnia
Kolejka 1.
sobota, 05.09.2009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Sanacja PL | FinancePro | 0 - 3 |
11:00 | Lencevia | Stare Bemowo | 2 - 2 |
12:00 | XXX | Los Vatos Locos | 5 - 1 |
13:00 | Nowa Jakość '09 | Gummy Bears | 0 - 2 |
14:00 | Satelitos | Chłopcy do bicia | 1 - 2 |
Kolejka 2.
sobota, 19.09.2009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Lencevia | XXX | 1 - 11 |
11:00 | Satelitos | Sanacja PL | 1 - 0 |
12:00 | Chłopcy do bicia | Gummy Bears | 0 - 8 |
13:00 | Nowa Jakość '09 | FinancePro | 1 - 8 |
14:00 | Stare Bemowo | Los Vatos Locos | 4 - 2 |
Kolejka 3.
sobota, 26.09.2009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | FinancePro | Los Vatos Locos | 7 - 0 |
11:00 | Lencevia | Sanacja PL | 2 - 2 |
12:00 | Chłopcy do bicia | XXX | 1 - 2 |
13:00 | Satelitos | Gummy Bears | 2 - 1 |
14:00 | Stare Bemowo | Nowa Jakość '09 | 4 - 0 |
Kolejka 4.
sobota, 03.10.2009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Chłopcy do bicia | FinancePro | 1 - 5 |
11:00 | Gummy Bears | XXX | 7 - 0 |
12:00 | Stare Bemowo | Sanacja PL | 1 - 2 |
13:00 | Lencevia | Nowa Jakość '09 | 3 - 0 |
14:00 | Satelitos | Los Vatos Locos | 2 - 2 |
Kolejka 5.
sobota, 10.10.2009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Satelitos | FinancePro | 2 - 2 |
11:00 | Stare Bemowo | XXX | 2 - 4 |
12:00 | Gummy Bears | Sanacja PL | 0 - 1 |
13:00 | Chłopcy do bicia | Nowa Jakość '09 | 1 - 0 |
14:00 | Lencevia | Los Vatos Locos | 4 - 4 |
Kolejka 6.
sobota, 17.10.2009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Lencevia | FinancePro | 1 - 7 |
11:00 | XXX | Sanacja PL | 3 - 2 |
12:00 | Stare Bemowo | Gummy Bears | 2 - 2 |
13:00 | Los Vatos Locos | Chłopcy do bicia | 2 - 1 |
14:00 | Satelitos | Nowa Jakość '09 | 3 - 2 |
Kolejka 7.
sobota, 24.10.2009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Chłopcy do bicia | Lencevia | 2 - 2 |
12:00 | Nowa Jakość '09 | Sanacja PL | 0 - 3 |
13:00 | Los Vatos Locos | Gummy Bears | 4 - 4 |
14:00 | Satelitos | Stare Bemowo | 3 - 2 |
Kolejka 8.
sobota, 07.11.2009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Stare Bemowo | FinancePro | 1 - 11 |
10:00 | Lencevia | Gummy Bears | 0 - 1 |
11:00 | Chłopcy do bicia | Sanacja PL | 2 - 4 |
12:00 | Nowa Jakość '09 | Los Vatos Locos | 0 - 3 |
13:00 | Satelitos | XXX | 0 - 3 |
Kolejka 7.
niedziela, 08.11.2009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | FinancePro | XXX | 5 - 0 |
Kolejka 9.
sobota, 14.11.2009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | FinancePro | Gummy Bears | 7 - 1 |
10:00 | Los Vatos Locos | Sanacja PL | 0 - 1 |
12:00 | Satelitos | Lencevia | 5 - 1 |
13:00 | Nowa Jakość '09 | XXX | 0 - 2 |
Jeszcze nie zakończone | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
-- : -- | Chłopcy do bicia | Stare Bemowo | 4 - 1 |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |