Rywale: Young Legion | Jesień 2019 Pierwsza Liga

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Orły Leszka 5 4 0 1 28 - 10
KP Kozia 4 2 2 0 19 - 14
St. Varsovia 4 2 0 2 15 - 8
Chemik Bemowo 3 2 0 1 15 - 14
Nie Ma Mocnych 3 2 0 1 13 - 9
Wariaty Kuchara 3 2 0 1 13 - 4
FC Melange 3 2 0 1 12 - 9
ASPN Bemowo 3 2 0 1 11 - 9
Zmarnowane Talenty 3 2 0 1 11 - 9
Argentina FC 3 2 0 1 10 - 8
BKS 04 Górki 3 1 0 2 9 - 11
Moszna Squad 3 0 0 3 8 - 12
Defenders 2 2 0 0 17 - 9
Zjazd 2 2 0 0 15 - 6
Bemovia 2 2 0 0 14 - 6
Canarinhos 2 2 0 0 10 - 2
Kamix 2 2 0 0 9 - 1
Rycerze Świtu 2 1 0 1 10 - 9
Akszon Team 2 1 0 1 9 - 12
Fast Trans 2 1 0 1 8 - 8
Zielona Polana 2 1 0 1 8 - 7
Anteniarze 2 1 0 1 6 - 6
Wieczni Studenci 2 1 0 1 6 - 7
FC Ochota 2 1 0 1 5 - 7
Gladiatorzy 2 0 1 1 4 - 9
SC Celestes 2 0 0 2 3 - 6
Action! 2 0 0 2 2 - 25
Alpan 2 0 0 2 2 - 23
OKS Służew II 2 0 0 2 2 - 11
Pędzące Kurczaki 2 0 0 2 2 - 9
FC Warsaw United 2 0 0 2 1 - 9
Gummy Bears 2 0 0 1 1 - 8
Drink Men 1 1 0 0 17 - 2
Teraz Kolska 1 1 0 0 15 - 4
AnonyMMous 1 1 0 0 12 - 6
Kindybały FC 1 1 0 0 12 - 3
Bulbez Team Bemowo 1 1 0 0 11 - 6
Zimbud 1 1 0 0 11 - 4
Izba Wytrzeźwień 1 1 0 0 10 - 1
Papadensy 1 1 0 0 10 - 4
TN Pocisk 1 1 0 0 10 - 5
Chłopcy do bicia 1 1 0 0 9 - 4
FC Devs 1 1 0 0 8 - 5
Kasprzak Team 1 1 0 0 8 - 2
Nameless 1 1 0 0 8 - 6
Drink Team 1 1 0 0 7 - 4
Mazovia 1 1 0 0 7 - 6
Virtualne Ń 1 1 0 0 7 - 4
BaguSSiJ 1 1 0 0 6 - 1
Alter Valkiria 1 1 0 0 5 - 4
Bonum Guys 1 1 0 0 5 - 0
TSP Szatańskie Pęto 1 1 0 0 5 - 0
Chyże Rosomaki 1 1 0 0 4 - 0
Saska Kępa 1 1 0 0 4 - 0
Agil at Agord 1 1 0 0 3 - 1
Czupakabry Warszawa 1 1 0 0 3 - 1
Partyzant Leszno 1 1 0 0 3 - 1
SSIJ 1 1 0 0 3 - 1
UKS Południe Czosnów 1 1 0 0 3 - 0
Victoria 1 1 0 0 3 - 0
iKakakacji 1 1 0 0 2 - 1
Contra 1 0 0 1 5 - 9
Dental Doctor 1 0 0 1 5 - 6
Janusze 1 0 0 1 5 - 9
PRE Wwa 1 0 1 0 4 - 4
Amigos 1 0 0 1 2 - 6
FC Zaborów 1 0 0 1 2 - 6
OMS 1 0 0 1 2 - 10
Atletico Wola 1 0 0 1 1 - 5
Bad Boys Zielonki 1 0 0 1 1 - 4
Odwróć Tabelę 1 0 0 1 1 - 2
Rosso Bianco 1 0 0 1 1 - 3
Szmeterlink 1 0 0 1 0 - 7
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 6 15
2 Chemik Bemowo 6 12
3 Dynamo 6 9
4 Zmarnowane Talenty 6 8
5 Argentina FC 5 7
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 6 16
2 Los Lamusos 6 12
3 FC Casuals 6 10
4 Defenders 6 10
5 Pohybel 6 10
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 ADP Wolska Ferajna 6 13
2 Lyreco 6 13
3 Haratacze 4 12
4 Orły Leszka 6 10
5 Drink Men 5 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 5 15
2 Drink Team 6 13
3 Bad Boys Zielonki 6 12
4 All4One 6 10
5 AnonyMMous 4 10
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 6 13
2 Fast Trans 6 13
3 W1nners 6 12
4 Chaos Ochota 6 12
5 Gramy Czasami 6 8
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 5 13
2 Stara Lama 4 12
3 Chłopcy do bicia 6 12
4 FC Yelonki 6 9
5 ACL Zerwane 6 9
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy