Rywale: Teraz Kolska | Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Akszon Team 13 1 0 12 60 - 103
KTS Chimera 6 2 1 3 27 - 24
Janusze na Pikniku 5 3 0 2 33 - 46
FX Hawks 5 2 0 3 28 - 35
Kindybały FC 5 0 1 4 18 - 36
Rycerze Świtu 5 0 0 5 9 - 56
Czupakabry Warszawa 4 4 0 0 38 - 11
Orzeł Ząbki 4 2 0 2 27 - 27
For Fan Tim 4 1 1 2 11 - 18
FC Yelonki 3 2 0 1 25 - 10
Honorowi Warszawscy Dawcy Punktów 3 2 0 1 18 - 15
Rozchodniaki 3 2 0 1 11 - 8
Walec 3 1 0 2 21 - 29
Tank Team 3 1 0 2 17 - 20
Amsort 3 1 0 2 12 - 14
Sushi Wola Tim 3 1 0 2 9 - 9
KP Kozia 3 0 1 2 12 - 19
Orły Leszka 3 0 1 2 12 - 22
Marchewki Zagłady 3 0 0 3 11 - 30
Fast Trans 3 0 0 3 7 - 19
Izba Wytrzeźwień 2 2 0 0 19 - 10
Red is Bad 2 2 0 0 12 - 5
Prosektorium 2 1 0 1 14 - 16
FC Devs 2 1 0 1 12 - 14
Furia Jelonki 2 1 0 1 12 - 9
Szwagry 2 1 1 0 10 - 5
Papadensy 2 1 0 1 9 - 18
Team Morświn 2 1 0 1 9 - 14
Rekiny Biznesu 2 1 0 1 8 - 11
Kipiluto 2 1 0 1 7 - 6
Augusto Penguins 2 0 1 1 9 - 10
Atak Klonów 2 0 0 2 8 - 17
FC Po nalewce 2 0 0 2 7 - 13
Gramy Czasami 2 0 0 2 7 - 50
Chaos Ochota 2 0 0 2 5 - 10
Piękni i Młodzi 2 0 0 2 5 - 20
TSP Szatańskie Pęto 2 0 0 2 4 - 13
W1nners 2 0 0 2 3 - 19
Ekipa FC 1 1 0 0 15 - 4
AS Green Warsaw 1 1 0 0 14 - 1
FC Alfa 1 1 0 0 11 - 2
Wo(L)a 1 1 0 0 10 - 2
FC Kretes 1 1 0 0 9 - 3
Stara Lama 1 1 0 0 8 - 5
FC Fczorajsi 1 1 0 0 7 - 3
Frycz Football Team 1 1 0 0 7 - 1
Oldboys Derby 1 1 0 0 7 - 4
Gołębie z Centralnego 1 1 0 0 6 - 4
PRE Wwa 1 1 0 0 6 - 4
Drink Men 1 1 0 0 5 - 1
Nocne Adelante 1 1 0 0 5 - 3
Sparta 1 1 0 0 5 - 0
KS Kitowcy 1 1 0 0 4 - 3
Mariusze 1 1 0 0 4 - 3
Inter Cars IT 1 0 0 1 9 - 13
All4One 1 0 0 1 8 - 15
Contra 1 0 0 1 8 - 11
Yelonki 1 0 0 1 8 - 10
Drink Team 1 0 0 1 6 - 13
Dziki Futbolu 1 0 0 1 6 - 9
Monster Squad 1 0 0 1 6 - 12
Walec II 1 0 1 0 6 - 6
FC Wczorajsi 1 0 0 1 5 - 9
Fantazja Bródno 1 0 0 1 5 - 12
Gang Dzbanów 1 0 0 1 5 - 14
307 Targówek 1 0 0 1 4 - 16
LGB 1 0 0 1 4 - 20
Synowie Gmocha 1 0 0 1 4 - 5
Yelonkersi 1 0 0 1 4 - 14
Young Legion 1 0 0 1 4 - 15
Alcur 1 0 0 1 3 - 16
Chyże Rosomaki 1 0 0 1 3 - 14
Semper Invicta Ursynów 1 0 0 1 3 - 5
Wiadro Prądu 1 0 0 1 3 - 6
FC Melange 1 0 0 1 2 - 6
Lantra 1 0 0 1 2 - 8
Marchewki Zagłady II 1 0 0 1 2 - 5
Rossoneri 1 0 0 1 2 - 7
FC NaNkacu 1 0 0 1 1 - 11
Zespół Niespokojnych Nóg 1 0 0 1 1 - 9
FC Ochota 1 0 0 1 0 - 5
Młodzi Perspektywiczni 1 0 0 1 0 - 5
Nie Ma Mocnych 1 0 0 1 0 - 5
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Gladiatorzy 8 24
2 Moszna Squad 8 21
3 Chemik Bemowo 8 18
4 Young Legion 8 15
5 Partyzant Leszno 9 13
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 BKS 04 Górki 9 24
2 Argentina FC 9 16
3 Agil at Agord 9 15
4 Old United 9 12
5 Wariaty Kuchara 9 10
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Los Lamusos 7 19
2 Bemovia 8 19
3 Orzeł Ząbki 7 13
4 PRE Wwa 7 10
5 KP Kozia 7 9
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 ADP Wolska Ferajna 9 21
2 Chyże Rosomaki 9 18
3 Lyreco 7 16
4 Old Legion 9 14
5 Nie Ma Mocnych 8 13
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 7 21
2 AnonyMMous 7 16
3 Bulbez Team Bemowo 8 15
4 Bad Boys Zielonki 8 13
5 All4One 8 12
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Dziki Futbolu 9 24
2 The New GreenBack 8 18
3 ASPN Bemowo 9 16
4 MELOdramat 8 15
5 Gramy Czasami 8 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 W1nners 9 27
2 307 Targówek 9 24
3 Teraz Kolska 9 18
4 FC Yelonki 9 15
5 FC Devs 9 12
Sponsor techniczny
Sponsorzy