( 7 : 3 )
Zima 2024 - 9.Liga
  • niedziela, 14 styczeń 2024
  • 08:00

148' Piotr Zieliński Crimson Boys
147' Mateusz Nejman Crimson Boys
145' Jan Bindulski Crimson Boys
140' Andrzej Miłoński Crimson Boys
139' Damian Kucharczyk Crimson Boys
136' Jan Bindulski Crimson Boys
129' Piotr Zieliński Crimson Boys
121' Piotr Zieliński Crimson Boys
118' Damian Kucharczyk Crimson Boys
116' Mateusz Nejman Crimson Boys
115' Piotr Zieliński Crimson Boys
108' Damian Kucharczyk Crimson Boys
107' Łukasz Adamowicz Crimson Boys
101' Andrzej Miłoński Crimson Boys
147' Piotr Zieliński Crimson Boys
145' Damian Kucharczyk Crimson Boys
140' Damian Kucharczyk Crimson Boys
139' Piotr Zieliński Crimson Boys
129' Kacper Urban Crimson Boys
121' Damian Kucharczyk Crimson Boys
118' Mateusz Nejman Crimson Boys
116' Damian Kucharczyk Crimson Boys
115' Kacper Urban Crimson Boys
108' Andrzej Miłoński Crimson Boys
107' Kacper Urban Crimson Boys
101' Damian Kucharczyk Crimson Boys
1Damian Kucharczyk Crimson Boys

Pierwszy mecz niedzieli na sektorze D był pełen dynamicznych wydarzeń pomimo porannej godziny. Crimson Boys zaczęli bardzo szybko, już w 1 minucie Andrzej Miłoński umieścił piłkę w siatce. Jednak Energetyk odpowiedział błyskawicznie, a Kacper Woźniak zdobył bramkę w 5 minucie. Gospodarze nie zamierzali odpuścić – Łukasz Adamowicz w 7 minucie i Damian Kucharczyk w 8inucie, szybko zwiększyli prowadzenie gospodarzy. Chociaż Woźniak trafił ponownie w 11 minucie na korzyść gości, to Crimson zdecydowanie narzucili swoje tempo, zdobywając kolejne bramki. Piotr Zieliński w 15 minucie oraz Mateusz Nejman w 16 minucie i ponownie Kucharczyk w 18’ sprawili, że mecz stopniowo kształtował się pod ich dyktando. Przed przerwą gospodarze potwierdzili dominację, a Zieliński ponownie wpisał się na listę strzelców. Energetyk jednak nie poddał się, a Emil Fudali zdobył bramkę w 25 minucie, zmniejszając straty do przerwy do 7:3. Druga połowa kontynuowała się pod znakiem przewagi Crimson Boys. Zieliński zdobył hat-tricka w 29 minucie, a Jan Bindulski wpisał się na listę strzelców w 36 minucie. Bramkarz Energetyka, Rafał Piórkowski, był zdecydowanie zawalony pracą, a Kucharczyk trafiał ponownie w 39 minucie, Andrzej Miłoński i Bindulski kolejno w 40 minucie. Mimo solowej akcji Jakuba Skierkowskiego w 46 minucie, Energetyk zdawał się być totalnie pogubiony, koncentrując się głównie na obronie pola karnego. Mateusz Najman znalazł drogę do bramki w 47 minucie, a Piotrek Zieliński ustalił wynik końcowy na 14:4 w 48 minucie. Energetyk ma teraz wiele do przemyślenia po tym meczu.