Zima 2024 - SuperLiga
Kolejka 10
  • sobota, 09 marzec 2024
  • 19:00

149' Kuba Jóźwiak Gladiatorzy Eternis
148' Mikołaj Wysocki Gladiatorzy Eternis
146' Kuba Jóźwiak Gladiatorzy Eternis
143' Bartek Gwóźdź Gladiatorzy Eternis
141' Kuba Jóźwiak Gladiatorzy Eternis
140' Tomek Pietrzak Gladiatorzy Eternis
135' Bartek Gwóźdź Gladiatorzy Eternis
134' Bartek Gwóźdź Gladiatorzy Eternis
128' Tomek Pietrzak Gladiatorzy Eternis
120' Kuba Jóźwiak Gladiatorzy Eternis
119' Kuba Jóźwiak Gladiatorzy Eternis
119' Kamil Kuczewski Gladiatorzy Eternis
110' Kuba Jóźwiak Gladiatorzy Eternis
109' Mikołaj Wysocki Gladiatorzy Eternis
148' Tomek Pietrzak Gladiatorzy Eternis
146' Bartek Gwóźdź Gladiatorzy Eternis
143' Tomek Pietrzak Gladiatorzy Eternis
141' Bartek Gwóźdź Gladiatorzy Eternis
140' Kuba Jóźwiak Gladiatorzy Eternis
135' Mikołaj Wysocki Gladiatorzy Eternis
128' Kuba Jóźwiak Gladiatorzy Eternis
120' Tomek Pietrzak Gladiatorzy Eternis
119' Tomek Pietrzak Gladiatorzy Eternis
118' Tomek Pietrzak Gladiatorzy Eternis
110' Bartek Gwóźdź Gladiatorzy Eternis
1Kuba Jóźwiak Gladiatorzy Eternis

O godzinie 19 rozpoczęło się stracie w ramach najwyższej ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły ekipy Willi vs Gladiatorzy Eternis. Pierwsze minuty meczu były bardzo zachowawcze, a jedna jak i druga drużyna małymi krokami próbowały odnaleźć drogę do bramki, jednak przez dłuży czas na boisku panowała bezbramkowa cisza. Dopiero po 9 minutowych staraniach w końcu drogę do bramki odnaleźli Goście, a dokładniej to Mikołaj Wysocki pewnie zdobył bramkę po dobitym strzale Kamila Kluczewskiego. Ten gol dał Gladiatora sporo pewności siebie i minutę później drugie trafienie dołożył Jakub Jóźwiak. Po tym zdarzeniu grę cały czas kontrolowali Goście, a to z biegiem czasu przyniosło korzystne rezultaty i w 18 oraz 19 minucie gladiatorzy dołożyli kolejne dwa trafienia. Gospodarze starali się wrócić na właściwe tory, jednak w ich akacjach brakowało głównie ostatniego podania przez co często nadziewali się na niebezpieczne kontry. W końcówce pierwszych 25 minut ekipy zdołały na swoje konto zaliczyć po jeszcze jednym trafieniu i na przerwę gracze schodzili przy rezultacie 1:5. Po zmienię stron drużyny dość szybko doszły do sytuacji bramkowych i po upływie 30 minut gry na protokole widniał wynik 2:6. W końcowej fazie spotkania Gladiatorzy rozwiązali Wojtek z bramkami, a tworzenie kolejnych akcji ofensywnych stawało się dla nich dziecinnie proste, co z biegiem czasu skutkowało znakomitą precyzją. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:14 i choć Gospodarze popróbowali stwarzać jakikolwiek opór, to rywale okazali się bezlitośni.