( 1 : 4 )
Jesień 2022 - Totalbet 3. Liga 6x6

144' Filip Czeski FC Yelonki
130' Maciek Skrzek FC Yelonki
124' Szymon Milczarek FC Yelonki
148' Aleksander Osowski Stado Szakali
144' Maciej Płuska Stado Szakali
135' Aleksander Osowski Stado Szakali
132' Michał Flis Stado Szakali
127' Aleksander Osowski Stado Szakali
117' Jan Mitrowski Stado Szakali
111' Aleksander Osowski Stado Szakali
106' Jakub Siwiński Stado Szakali
104' Aleksander Osowski Stado Szakali
148' Kamil Heppen Stado Szakali
144' Jan Kurlanc Stado Szakali
132' Aleksander Osowski Stado Szakali
127' Maurycy Ostaszewski Stado Szakali
117' Karol Górski Stado Szakali
111' Jan Mitrowski Stado Szakali
106' Aleksander Osowski Stado Szakali
104' Jakub Siwiński Stado Szakali
1Aleksander Osowski Stado Szakali

W niedzielny wieczór w ramach 3.kolejki trzeciego szczebla ligi szóstek w szranki stanęły drużyny FC Yelonek oraz Stada Szakali. Obie ekipy miały na koncie po dwa rozegrane mecze, a ciut lepiej w tym zestawieniu wypadali gospodarze, którzy wygrali jeden z dwóch meczów, zaś goście wciąż walczyli o pierwsze punkty. Co jednak ciekawe to Stado Szakali ostatnimi czasy dość regularnie stawało na podium, a zatem mimo wszystko to oni byli cichymi faworytami. Szybko to potwierdzili na boisku. Już w 17 minucie prowadzili 4:0, będąc w tym czasie drużyną lepszą w każdym aspekcie. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Alek Osowski, Jakub Siwiński, znów Osowski oraz Jan Mitrowski. Yelonki były w stanie odpowiedzieć tylko raz, za sprawa Szymona Milczarka i pierwsza połowa zakończyła się zasłużonym prowadzenie gości 4:1. Druga odsłona niewiele różniła się od pierwszej. Przewagę wciąż mieli gospodarze, a i skuteczność była po ich stronie. W 27 minucie już hattricka na swoim koncie miał Osowski, który podwyższył na 5:1. Trzy minuty potem drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Maciej Skrzek, ale to nie zrobiło na rywalach większego wrażenia. Szybko na 6:2 podwyższył Michał Flis, a siódmą bramkę niewiele później dołożył Osowski, który nie zamierzał się tego wieczora zatrzymać. W 44 minucie najpierw dla Yelonek trafił Milczarek, a chwile potem na 8:3 podwyższył Maciej Płuska. To nie koniec bo dwie minuty przed końcem meczu wynik ustalił bezapelacyjny bohater tego wieczoru, Aleksander Osowski. Stado Szakali pewnie i całkowicie zasłużenie zwyciężyło 9:3.