( 2 : 2 )
Jesień 2021 - Biznes 1. Liga 7x7
  • środa, 20 październik 2021
  • 22:00

130' Paweł Michoński The New GreenBack
120' Dawid Pitner The New GreenBack
111' Paweł Michoński The New GreenBack
130' Bartosz Woźniak The New GreenBack
111' Grzegorz Gaworek The New GreenBack
137' Maciej Marszałek Double Team
132' Dominik Sadza Double Team
118' Ivan Yahniuk Double Team
108' Ivan Yahniuk Double Team
1Radosław Parszewski Double Team

W ostatnim środowym spotkaniu zmierzyły się ze sobą dwie ekipy z środka tabeli, The New Greenback i Double Team. Oczekiwaliśmy więc wyrównanego i ciekawego spotkania, a zawodnicy od samego początku nas nie zawodzili. Przez pierwsze kilka minut obie drużyny starały się  rozeznać w taktyce i ustawieniu rywala, a wynik otworzyli goście. Chwilę gospodarze wyrównali i mecz rozpoczął nam się od nowa. Na boisku nie było widać wyraźnej dominacji jednej ze stron, a na przerwę zeszliśmy z wynikiem 2:2. W 29 minucie na prowadzenie wysunęło się Double Team  za sprawą Radosława Parszewskiego, który skompletował hat-tricka. Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź, bowiem Greenback wyrównali już w następnej akcji. Obie drużyny szły łeb w łeb, ale gospodarze w pewnym momencie dostali zadyszki.. Goście pod koniec pokazali klasę i zdołali doprowadzić do korzystnego dla siebie wyniku, zmuszając bramkarza przeciwników do dwukrotnego wyciągania piłki z siatki. Wynik końcowy to 3:5. Nagrodę zawodnika meczu zdobył w pełni zasłużenie Radosław Parszewski, który utrzymał się na pozycji wicelidera w klasyfikacji strzelców z dorobkiem 11 bramek. The New Greenback pozostaje na siódmym miejscu, podczas gdy Double Team po tym zwycięstwie plasuje się tuż za podium.