Papa John's Pizza Polska partnerem Ligi Bemowskiej!

Warto przypomnieć, że partnerem Ligi Bemowskiej jest Papa John's Pizza Polska, czyli znana na całym świecie pizzeria sieciowa, jeden z trzech światowych liderów w produkcji i dostawie pizzy! Dzięki naszej współpracy możecie liczyć na konkursy, w których do wygrania będą vouchery na pizze, a oprócz tego możecie skorzystać z wyjątkowych rabatów, które dostępne są dla uczestników ligi!

 

„Lepsze składniki, lepsza pizza” to motto kultowej, międzynarodowej sieci pizzerii Papa John’s. Pierwsza restauracja Papa John’s powstała już w 1985 roku, w Jeffersonville w stanie Indiana.

Dziś Papa John’s jest uważana za trzecią największą sieć pizzerii, z ponad 5 tys. restauracji. Poza USA, pizzy Papa John’s można skosztować już w ponad 1,6 tys. lokalach w 45 krajach w Europie, Ameryce Południowej i Azji.

Znakiem rozpoznawczym marki na całym świecie jest obsesja na punkcie wysokiej jakości w każdym aspekcie – składników, produktów, obsługi.

Ciasto nigdy nie jest mrożone, składniki są świeżo krojone w restauracji, warzywa pochodzą od lokalnych dostawców, a sos pomidorowy bazuje na specjalnej odmianie pomidorów, dzięki czemu ma unikatowy aromat i smak.

To dzięki takiemu podejściu marka zapewnia sobie tak dynamiczny rozwój.

Pizzeria Papa John's Pizza Polska przygotowała dla naszych zawodników niespodziankę - kod rabatowy 30% dla wszystkich na hasło "SPORT"!

Sponsorzy
Partnerzy