Wiosna 2014 - ZINA 2. Liga 6x6
Kolejka 1.
sobota, 29.03.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Akszon Team | Egoiści | 3 - 6 |
niedziela, 30.03.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | For Fan Tim | Orły | 4 - 6 |
Kolejka 2.
sobota, 05.04.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Akszon Team | Drużyna A (old) | 3 - 5 |
14:00 | Synowie Gmocha | Egoiści | 0 - 6 |
niedziela, 06.04.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | Orły | KS GramyNaWawrzyniaka | 6 - 1 |
17:00 | For Fan Tim | WAP | 11 - 1 |
Kolejka 3.
sobota, 12.04.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Synowie Gmocha | Drużyna A (old) | 9 - 11 |
14:00 | Orły | WAP | 21 - 1 |
niedziela, 13.04.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | For Fan Tim | KS GramyNaWawrzyniaka | 6 - 7 |
14:00 | Kabaret Starszych Panów | Egoiści | 2 - 8 |
17:00 | Akszon Team | Strzały Znikąd | 5 - 0 |
Kolejka 4.
sobota, 26.04.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | For Fan Tim | Akszon Team | 3 - 4 |
14:00 | WAP | Drużyna A (old) | 3 - 8 |
niedziela, 27.04.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Strzały Znikąd | Egoiści | 0 - 5 |
15:00 | KS GramyNaWawrzyniaka | Kabaret Starszych Panów | 5 - 4 |
17:00 | Orły | Synowie Gmocha | 8 - 0 |
Kolejka 5.
sobota, 10.05.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Orły | Egoiści | 2 - 3 |
niedziela, 11.05.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | For Fan Tim | Drużyna A (old) | 3 - 10 |
16:30 | KS GramyNaWawrzyniaka | Strzały Znikąd | 5 - 0 |
Kolejka 6.
sobota, 17.05.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Akszon Team | Kabaret Starszych Panów | 6 - 4 |
14:00 | WAP | Synowie Gmocha | 7 - 9 |
niedziela, 18.05.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | KS GramyNaWawrzyniaka | Egoiści | 1 - 2 |
15:00 | Orły | Drużyna A (old) | 6 - 2 |
16:00 | For Fan Tim | Strzały Znikąd | 5 - 0 |
Kolejka meczów zaległych
sobota, 24.05.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | WAP | Akszon Team | 1 - 11 |
niedziela, 25.05.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | KS GramyNaWawrzyniaka | WAP | 10 - 8 |
14:00 | Kabaret Starszych Panów | Drużyna A (old) | 3 - 18 |
16:00 | Strzały Znikąd | Synowie Gmocha | 0 - 5 |
Kolejka 7.
sobota, 31.05.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | KS GramyNaWawrzyniaka | Synowie Gmocha | 2 - 8 |
15:00 | WAP | Egoiści | 1 - 9 |
16:00 | Kabaret Starszych Panów | Strzały Znikąd | 5 - 0 |
niedziela, 01.06.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | For Fan Tim | Kabaret Starszych Panów | 1 - 5 |
15:00 | Orły | Akszon Team | 3 - 6 |
17:00 | Strzały Znikąd | Drużyna A (old) | 0 - 5 |
Kolejka 8.
sobota, 07.06.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | KS GramyNaWawrzyniaka | Akszon Team | 3 - 6 |
niedziela, 08.06.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | Kabaret Starszych Panów | Orły | 6 - 7 |
15:00 | Drużyna A (old) | Egoiści | 2 - 4 |
17:00 | For Fan Tim | Synowie Gmocha | 6 - 10 |
Kolejka 9.
sobota, 14.06.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | WAP | Kabaret Starszych Panów | 2 - 9 |
13:00 | Synowie Gmocha | Akszon Team | 5 - 4 |
niedziela, 15.06.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | For Fan Tim | Egoiści | 2 - 7 |
15:00 | KS GramyNaWawrzyniaka | Drużyna A (old) | 5 - 5 |
17:00 | Synowie Gmocha | Kabaret Starszych Panów | 4 - 3 |
17:00 | Orły | Strzały Znikąd | 5 - 0 |
Kolejka 8.
Jeszcze nie zakończone | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
-- : -- | WAP | Strzały Znikąd | 5 - 0 |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |