2014 - 2. Liga Zimowa
Kolejka 1.
niedziela, 05.01.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:45 | Szmeterlink | Bulbez Team Bemowo | 8 - 8 |
13:45 | Team B | ASPN Bemowo | 4 - 4 |
14:30 | Pędzące Kurczaki | Finlandia | 4 - 1 |
14:30 | Elektrobłyskawice Grajdoły | Wariaty Kuchara | 2 - 8 |
Kolejka 2.
niedziela, 12.01.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Szmeterlink | Finlandia | 6 - 6 |
11:30 | Znista | Bulbez Team Bemowo | 0 - 5 |
12:15 | Pędzące Kurczaki | Huragan Brothers | 4 - 2 |
15:45 | ASPN Bemowo | Elektrobłyskawice Grajdoły | 10 - 2 |
16:30 | Wariaty Kuchara | Team B | 8 - 4 |
Kolejka 3.
niedziela, 19.01.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:20 | Szmeterlink | Huragan Brothers | 10 - 4 |
12:15 | Team B | Elektrobłyskawice Grajdoły | 0 - 4 |
13:35 | Pędzące Kurczaki | Bulbez Team Bemowo | 6 - 4 |
13:45 | ASPN Bemowo | Wariaty Kuchara | 5 - 7 |
14:30 | Znista | Finlandia | 7 - 7 |
Kolejka 4.
niedziela, 26.01.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:20 | Team B | Szmeterlink | 7 - 3 |
12:05 | Znista | Huragan Brothers | 10 - 4 |
13:00 | Finlandia | Wariaty Kuchara | 0 - 5 |
sobota, 08.02.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:50 | Znista | ASPN Bemowo | 2 - 8 |
10:35 | Pędzące Kurczaki | Elektrobłyskawice Grajdoły | 5 - 2 |
11:20 | Bulbez Team Bemowo | Huragan Brothers | 6 - 4 |
Kolejka 5.
niedziela, 16.02.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:20 | Wariaty Kuchara | Szmeterlink | 9 - 1 |
12:05 | Team B | Finlandia | 4 - 5 |
12:50 | Znista | Pędzące Kurczaki | 4 - 7 |
13:35 | Elektrobłyskawice Grajdoły | Huragan Brothers | 5 - 7 |
14:20 | ASPN Bemowo | Bulbez Team Bemowo | 5 - 3 |
Kolejka 6.
niedziela, 23.02.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:35 | Szmeterlink | Pędzące Kurczaki | 2 - 3 |
10:35 | Team B | Huragan Brothers | 9 - 4 |
11:20 | Wariaty Kuchara | Znista | 5 - 4 |
12:05 | ASPN Bemowo | Finlandia | 8 - 5 |
12:50 | Elektrobłyskawice Grajdoły | Bulbez Team Bemowo | 1 - 4 |
Kolejka 7.
niedziela, 02.03.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:50 | ASPN Bemowo | Szmeterlink | 7 - 2 |
11:20 | Elektrobłyskawice Grajdoły | Znista | 2 - 5 |
12:05 | Wariaty Kuchara | Bulbez Team Bemowo | 5 - 4 |
12:50 | Team B | Pędzące Kurczaki | 4 - 6 |
13:35 | Huragan Brothers | Finlandia | 10 - 6 |
Kolejka 8.
niedziela, 09.03.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:50 | Elektrobłyskawice Grajdoły | Szmeterlink | 3 - 5 |
10:35 | Pędzące Kurczaki | ASPN Bemowo | 3 - 2 |
12:50 | Wariaty Kuchara | Huragan Brothers | 10 - 4 |
13:35 | Team B | Znista | 10 - 4 |
13:35 | Finlandia | Bulbez Team Bemowo | 0 - 3 |
Kolejka 9.
niedziela, 16.03.2014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:50 | Znista | Szmeterlink | 4 - 2 |
11:20 | Elektrobłyskawice Grajdoły | Finlandia | 6 - 4 |
12:05 | Wariaty Kuchara | Pędzące Kurczaki | 6 - 1 |
12:50 | Team B | Bulbez Team Bemowo | 7 - 0 |
14:20 | ASPN Bemowo | Huragan Brothers | 11 - 3 |
Kolejka 1.
Jeszcze nie zakończone | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
-- : -- | Znista | Huragan Brothers | _ - _ |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |