( 3 : 0 )
Jesień 2023 - Totalbet SuperLiga6
  • niedziela, 08 październik 2023
  • 20:00

144' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
142' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
129' Filip Szewczyk eXc Mobile Ochota
123' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
120' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
112' Mariusz Milewski eXc Mobile Ochota
149' Konrad Szałankiewicz FC Franklin Club
144' Bartek Goździewski eXc Mobile Ochota
142' Mikołaj Prybiński eXc Mobile Ochota
129' Mikołaj Prybiński eXc Mobile Ochota
120' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
112' Mikołaj Prybiński eXc Mobile Ochota
1Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota

O godzinie 21 przyjemność mieliśmy gościć na placu zespoły z najwyższej klasy rozgrywanej, a dokładnie walkę o trzy punkty stworzyły drużyny eXc Mobile Ochota vs Franklin Club. Pierwsze minuty spotkania były dość wyrównane, a drużyny naprzemiennie szukały okazji na objęcie prowadzenia, jednak brakowało odpowiedniego wykończenia bądź bramkarze w ostatniej chwili wychodzili z opresji. Pieszego gola przyszło nam oglądać po 12 minutach gry wtedy to odpowiedzialność na swoje baraki postanowił wziąć Mariusz Milewski, który pewnym strzałem przerwał bezbramkową ciszę i dał Ochocie prowadzenie. Od tego momentu gra Gospodarzy była coraz pewniejsza, a ich akacje z minuty na minutę nabierały coraz większej jakości co po 8 minutach zaowocowało kolejnym trafieniem. Po tym zdarzeniu Gospodarze starali się przebudzić po dwóch ciosach, jednak skuteczna gra w obronie oraz czujność bramkarza Ochoty skutecznie utrudniała im zdobycia gola przez co na swoje trafienie musieli jeszcze poczekać.  Pod koniec pierwszej połowy zawodnicy w szarych strojach zadali zwiększyć różnice do trzech trafień i tez takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmienię stron Gospodarze kontynuowali swoją wysoką jakość tworząc skuteczne oraz kreatywne rozwiązania, a to otwierało im drogę do kolejnych goli. W końcówce spotkania sprawę w sowie ręce postanowił wziąć Nowakowski, który to pierw w 42 minucie zdobył swoje pierwsze trafienie w meczu, a następnie dwie Minuty później zabawił się z obroną rywali wprowadzając piłkę do pustej bramki na stan 0:6. W ostatnich minutach meczu w końcu swoją okazje zdołali wykorzystać Goście, a zdobywcą gola był Konrad Szałankiewicz, jednak był to jedynie gol pocieszania, bo na odrabianie strat było już za późno. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1 i pewnie zdobyte trzy punkty trafiły na konto Gospodarzy.