( 3 : 0 )
Zima 2023 - 4. Liga
  • niedziela, 15 styczeń 2023
  • 15:15

144' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
141' Michał Lenczewski Union Of Boys
140' Antek Lazurko Union Of Boys
123' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
118' Michał Lenczewski Union Of Boys
114' Bartosz Sarohonowicz Union Of Boys
110' Bartek Goździewski Union Of Boys
107' Kacper Sęk Union Of Boys
144' Adam Ziółkowski Ekipa Północy
141' Stanisław Klim Union Of Boys
122' Fabian Pacholak Union Of Boys
118' Kacper Sęk Union Of Boys
114' Kacper Sęk Union Of Boys
110' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
107' Michał Lenczewski Union Of Boys
144' Jakub Anasiewicz Ekipa Północy
1Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys

Niedzielnym popołudniem przyjemność mieliśmy gościć na placu zawodników z czwartego poziomu rozgrywkowego, a dokładnie mowa tu o drużynach Union Of Boys vs Ekipa Północy. Po ostatnim starciu Unionu drużyna czuła wielki niedosyt po przegranym spotkaniu w samej końcówce spotkania także nie było nic w tym dziwnego, że zawodnicy Unii będą chcieli pokazać, że poprzedni mecz to jednanie wypadek przy pracy i mocno wejdą w spotkanie od samego początku. Dla Ekipy Północy był to pierwszy mecz w sezonie także bardzo byliśmy ciekaw jak będzie wyglądała ich gra oraz co ciekawego zaprezentują na boisku. W początkowej fazie meczu UOB zaczął stawiać warunki i szybko drużyna w czerwonym trykotach zaadaptowała się na boisku. Raz za razem zaczęli przeprowadzać dogodne sytuacje, które w niedługim czasie szybko się opłaciły, bowiem już w 7 minucie meczu wynik spotkania otworzył nam Kacper Sęk, który dobrze wykorzystał podanie Michała Lenczewskiego, a następnie spokojnym uderzeniem wyprowadził Union na prowadzenie. Na kolejnego gola nie trzeba było długo czekać w 10 minucie meczu Mateusz Klimkiewicz fantastycznie odnalazł się w polu karnym rywali i wyłożył piłkę Bartoszowi Goździewskiemu, a ten nie wahając się silnym uderzeniem posłał futbolówkę w stronę siatki. Od tego momentu mecz nabierał coraz to lepszego wydźwięku ekipa UOB z łatwością przechodziła do kolejnych sytuacji, w których bezlitośnie punktowali rywala. Goście stwarzaliż swoje sytuacje, jednak mieli oni duży problem pokonać dobrze spisującego się między słupkami Mikołaja Pietrzaka, który tego dnia był niemal bezbłędny. Po zmianię stron nie wiele się zmieniło Gospodarze cały czas utrzymywali wysokie tępo gry, a kolejne sytuacje podbramkowe zamieniali na gole. O Gościach można również powiedzieć, że mieli sporo nieszczęścia choć sytuacje były, to brakowało im skutecznego wykończenia. W meczu warto wyróżnić trójkę zawodników Mateusz Klimkiewicz, Michał Lenczewski oraz Kacper sęk byli głównymi motorami napędowymi dzięki którym Union mógł z łatwością przedzierać się przez linie defensywna przeciwników. Po długim czasie oczekiwań w końcu upragnionego gola udało się zdobyć Gościa, a dokładniej to Adamowi Ziołkowskiemu, który dał swojej drużynie gola honorowego pokonując bramkarza mocnym strzałem po krótkim słupku. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:1, a Union mógł cieszyć się z pierwszej wygranej w sezonie zimowym