( 3 : 0 )
Jesień 2022 - Totalbet 3. Liga 7x7

146' Oleksii Butchenko Team Ivulin Rabona
144' Mati . Team Ivulin Rabona
121' Oleksii Butchenko Team Ivulin Rabona
116' Aliaksei Stefanovich Team Ivulin Rabona
112' Aleksiej Zienkaviec Team Ivulin Rabona
150' Michał Amanowicz Orły Leszka
146' Aliaksei Stefanovich Team Ivulin Rabona
121' Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona
116' Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona
112' Uladzimir Malauka Team Ivulin Rabona
150' Arkadiusz Bodziuch Orły Leszka
1Paweł Przyborski Orły Leszka
1Oleksii Butchenko Team Ivulin Rabona

Ostatnie spotkanie w lidze siódemek tego dnia toczyło się między drużynami Team Ivulin i Orłami Leszka. Gospodarze po porażce w pierwszej kolejce chcieli udowodnić, że są naprawdę dobrą ekipa. Goście również nie wygrali pierwszego spotkania. Obie ekipy wiec miały coś sobie do udowodnienia. Już w 12 minucie gospodarze ruszyli z szybkim kontratakiem, który zakończył się bramką. Na listę strzelców wpisał się Aleksiej Zenkaviec. Cztery minuty później na 2:0 podwyższył Stefanovich. Powoli robił nam się mecz do jednej bramki. Ekipa z Białorusi przejęła kontrole i cały czas stwarzała sobie groźniejsze sytuacje. W 21 minucie przyniosło to efekt w postaci kolejnego trafienia. Tym razem na listę strzelców wpisał się Oleksii Butchenko. Pierwsza połowa zakończyła nam się wynikiem 3:0. Po zmianie stron nie widzieliśmy zmian w grze. Cały czas przeważała drużyna w białych trykotach. Nie dawali dojść rywalowi do swojej bramki, a ich ataki były zabójcze. Orly Leszka przekonały się o tym w 44 i 46 minucie, gdy dwa razy wyjmowali piłkę z siatki. Goście trafili tylko raz i to w ostatniej minucie. Mecz zakończył się rezultatem 1:5.