( 0 : 0 )
Lato 2022 - 3. Liga 7x7
  • czwartek, 14 lipiec 2022
  • 19:45

131' Daniel Sikor Trójkąt Bródnowski
127' Jakub Parzyszek Trójkąt Bródnowski
122' Adrian Pióro Trójkąt Bródnowski
131' Jakub Parzyszek Trójkąt Bródnowski
122' Bartek Barzał Trójkąt Bródnowski
1Paweł Grzela Legion
1Krzysztof Dąbrowski Trójkąt Bródnowski
1Darek Badamgarav Trójkąt Bródnowski

Starcie w ramach Trzeciej Ligi Szóstek pomiędzy Legionem i Trójkątem Bródnowskim było niezwykle zacięte. W zasadzie od pierwszych minut oglądaliśmy walkę o każdy centymetr boiska. W pierwszej odsłonie obie ekipy miały swoje szanse, zwłaszcza nominalni gospodarze. Próbował Kamil Sienkiewicz, dwukrotnie bliski szczęścia był Kamil Ceran, ale doskonale między słupkami spisywał się Piotr Wadecki. U gości aktywny był Kuba Parzyszek, ale defensywa rywali także zachowała czyste konto. Stąd też do przerywy oglądaliśmy bezbramkowy remis. Tuż po zmianie stron Bartek Barzał zagrał do Adriana Pióro, a ten z ostrego kąta przymierzył po długim rogu. Piłka odbiła się jeszcze do słupka i wpadła do siatki. Mieliśmy zatem 1:0. Legioniści rzucili się do odrabiania strat i w 27 minucie nadziali się na kontrę. TB ruszyli czterema zawodnikami na dwóch i ostatecznie za sprawą Parzyszka podwyższyli na 0:2. Po nieco ponad pół godzinie gry Parzyszek podał do Sikora, a ten trafił na 0:3. Nie był to jednak koniec emocji. Po chwili znakomitej okazji nie wykorzystał Jarosław Olszewski, a potem obrona Trójkąta kierowana przez Wadeckiego i najlepszego na placu Dariusza Badamgareva miała mnóstwo pracy. W końcówce, jak Badamgarev zszedł na chwilę z murawy, gospodarze złapali kontakt. Kamil Ceran z rożnego wyłożył futbolówkę jak na tacy Pawłowi Grzeli, a ten uderzył nie do obrony. Po niespełna 60 sekundach Bartek Adamiak popędził na bramkę i zanotował asystę przy golu Grzeli i zrobiło się nagle 2:3. Jednak na więcej Legionistom zabrakło czasu i to Trójkąt Bródnowski, po kapitalnym widowisku, zgarnął komplet punktów.