6 : 4

( 3 : 3 )
Jesień 2020 Trzecia Liga
Kolejka 8
  • sobota, 21 listopad 2020
  • 13:00

Skład wyjściowy


Wydarzenia

Bramki
Asysty
MVP

 Podsumowanie

Do bardzo ciekawej konfrontacji doszło na trzecim szczeblu ligi siódemek przy Obrońców Tobruku, gdzie w szranki stanęli sąsiedzi ze środkowych okolic tabeli, a dokładnie Walec podejmował PRE Wwa. Spodziewaliśmy się bardzo ciekawej, zaciętej i przede wszystkim otwartej rywalizacji, w której liczyliśmy na sporo goli. Tak też było. Pierwsza połowa to wymiana ciosów, w której początkowo dwa razy na prowadzenie wychodzili goście, ale tuż przed przerwą skutecznym finiszem popisał się Walec, który wbił dwa gole i zszedł na przerwę przy prowadzeniu 3:2. Gospodarze ewidentnie poszli za ciosem, bo najpierw tuż po przerwie zwiększyli przewagę do dwóch goli, a po kolejnych dziesięciu minutach podwyższyli na 5:2. Goście oczywiście nie złożyli broni i walczyli do końca, ale gospodarze już nie pozwolili im zbliżyć się na mniej niż dwa gole, triumfując ostatecznie 6:4. Ojcem zwycięstwa Walca został autor hattricka i dwóch asyst, Mateusz Izdebski, ale należy także wyróżnić jego vis-a-vis, Jacka Wrzesińskiego, który zanotował tylko jedną asystę mniej.

Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 8 21
2 Chemik Bemowo 8 18
3 Dynamo 8 15
4 Gladiatorzy 8 12
5 Zjazd 8 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 8 20
2 Los Lamusos 8 16
3 Defenders 8 16
4 FC Casuals 8 16
5 St. Varsovia 8 11
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 8 24
2 Drink Men 8 19
3 ADP Wolska Ferajna 7 16
4 Lyreco 8 16
5 Walec 9 12
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 8 24
2 AnonyMMous 8 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 8 13
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy