( 0 : 1 )
Jesień 2020 Trzecia Liga
  • niedziela, 20 wrzesień 2020
  • 15:00

148' Konrad Ciesielczyk ADP Wolska Ferajna
130' Daniel Guba ADP Wolska Ferajna
105' Daniel Guba ADP Wolska Ferajna
148' Paweł Mikulski ADP Wolska Ferajna
130' Konrad Ciesielczyk ADP Wolska Ferajna
105' Bartek Brudzyński ADP Wolska Ferajna
1Konrad Ciesielczyk ADP Wolska Ferajna

Pierwszą kolejkę Trzeciej Ligi Siódemek zakończyło starcie KP Koziej z ADP Wolską Ferajną. Mierzyły się ze sobą szósta drużyna poprzedniej edycji oraz beniaminek, wicemistrz czwartej ligi. Gospodarze to zawsze wielka niewiadoma, natomiast postawy gości szczebel wyżej byliśmy bardzo ciekawi. Mecz był wyrównany i bardzo zacięty i może zabrzmi to troszkę sztampowo, ale o zwycięstwie gości zdecydowała skuteczność. Strzelanie otworzyli już w szóstej minucie, gdy podanie Bartka Brudzyńskiego wykończył Daniel Guba. Więcej goli przed przerwą nie obejrzeliśmy. Po zmianie stron znów zaatakowali goście i znów przyniosło im to efekty w postaci gola. W trzydziestej minucie Konrad Ciesielski obsłużył zagraniem Gubę i było 2:0. Kozia próbowała odpowiedzieć, ale to goście w ostatnich minutach postawili kropkę nad i. Dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego najlepszy na placu Konrad Ciesielczyk wykorzystał podanie Pawła Mikulskiego, ustalając tym samym wynik spotkania na 3:0 dla ADP Wolskiej Ferajny.