( 4 : 1 )
Wiosna 2020 Pierwsza Liga Szóstek
  • niedziela, 19 lipiec 2020
  • 09:00

145' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
141' Kamil Mikulski Bad Boys Zielonki
132' Kamil Mikulski Bad Boys Zielonki
127' Daniel Rosiński Bad Boys Zielonki
123' Kamil Mikulski Bad Boys Zielonki
116' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
110' Daniel Rosiński Bad Boys Zielonki
109' Daniel Rosiński Bad Boys Zielonki
146' Norbert Taras Drink Team
144' Przemysław Masztalerz Drink Team
143' Mariusz Sławczyk Drink Team
138' Norbert Taras Drink Team
129' Norbert Taras Drink Team
123' Mateusz Kowalczyk Bad Boys Zielonki
116' Łukasz Okulicz Bad Boys Zielonki
110' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
109' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
1Kamil Mikulski Bad Boys Zielonki

Pierwszym spotkaniem siódmej kolejki Pierwszej Ligi Szóstek była rywalizacja Bad Boys Zielonki z Drink Team. Wynik meczu otworzył się już w siódmej minucie za sprawa bramki samobójczej dla Drink Teamu. Chwilę później do wyrównania doprowadził Daniel Rosiński. Już minutę potem gospodarze wyszli na prowadzenie po kolejnym trafieniu Rosińskiego. Do końca tej części meczu BBZ trafiało do bramki rywali jeszcze dwukrotnie za sprawą uderzeń Marcina Matysiaka oraz Kamila Mikulskiego. Po zmianie stron obraz gry odmienił się, Drink Team ruszył do ataku z nowymi siłami. W trakcie drugiej połowy obydwie ekipy zadawały sobie naprzemiennie ciosy. Bramki dla DT zdobywali Waldemar Bielański, Norbert Taras, Mariusz Sławczyk oraz Przemysław Masztaler. Natomiast dla Bad Boys'ów : Paweł Szczepaniak, Kamil Mikulski oraz Daniel Rosiński. Końcowy rezultat to 9:6 dla ekipy z Zielonki.