1Krzysztof Synowiec PRE Wwa
1Michał Komor KP Kozia
1Wiktor Ulik PRE Wwa
1Artur Igras PRE Wwa

W trzecim meczu pierwszej kolejki Trzeciej Ligi Siódemek obejrzeliśmy starcie zespołów KP Koziej z PRE Wwa. Już od pierwszego gwizdka sędziego, oba zespoły nie były sobie dłużne bramek. W mecz lepiej weszli gracze w czarnych trykotach. Można by rzec „Rodzinna Robota”, już w 1 minucie spotkania bowiem po kapitalnym podaniu Michała Komora do Tomasza Komora pada bramka na 1:0. PRE nie zastanawiając się błyskawicznie odpowiedziało rywalom, strzelając dwa gole i kończąc pierwszą połowę wynikiem 2:1. W drugiej połowie obraz gry generalnie nie uległ zmianie, jednakże defensywa „Koziej” nie potrafiła powstrzymać Artura Igrasa, który strzelił dwie bramki, prowadząc „PRE” do zwycięstwa 4:1 i zgarniając tytuł gracza meczu. Tym samym gracze w żółtych trykotach zostali pierwszym liderem trzeciej ligi.