( 3 : 4 )
Zima 2024 - 15.Liga
  • sobota, 10 luty 2024
  • 21:00

145' Damian Michalczyk Cool Team II
138' Cezary Kuk Cool Team II
135' Cezary Kuk Cool Team II
127' Cezary Kuk Cool Team II
122' Cezary Kuk Cool Team II
115' Cezary Kuk Cool Team II
109' Cezary Kuk Cool Team II
1Kasjan Kuropatwa Cool Team II
150' Illia Dehoda Marchewki Zagłady II
149' Konrad Dobrowolski Marchewki Zagłady II
140' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
125' Illia Dehoda Marchewki Zagłady II
121' Konrad Dobrowolski Marchewki Zagłady II
110' Jakub Bubelski Marchewki Zagłady II
101' Illia Dehoda Marchewki Zagłady II
145' Cezary Kuk Cool Team II
138' Stanisław Godlewski Cool Team II
115' Damian Michalczyk Cool Team II
1Stanisław Godlewski Cool Team II
149' Illia Dehoda Marchewki Zagłady II
125' Justyn Król Marchewki Zagłady II
110' Illia Dehoda Marchewki Zagłady II
1Cezary Kuk Cool Team II

Ostanim sobotnim pojedynkiem było stracie w ramach 15 ligi szóstek, gdzie Cool team II podejmowało wyżej plasujące się w tabeli Marchewki Zagłady ll. Przed starciem można się było spodziewać, że to właśnie Goście będą dyktować warunki rywalom i przejmą kontrolę nad męczeniem, jednak rzeczywistość była nieco inna. Mecz rozpoczął się od szybkiego trafienia Gości, którzy to już w 1 minucie spotkania wyszli na prowadzenie za sprawą Ilia Dehoda, który pewnym uderzeniem przechytrzył bramkarza. Po tej Cool team starał się jak najszybciej znaleźć sposób na zdobycie gola wyrównującego, jednak w ich akcjach brakowało skutecznego wykończenia bądź dobrego ostatniego podania przez co na ich bramkę przyszło nam nieco poczekać. W końcu bezbramkową ciszę W 10 minucie przerwał Cezary Kuk, który silnym uderzeniem pokonał bramkarza. Od tego momentu gra zrobiła się niezwykle wyrównana, a jedna jak i drugą ekipa nieustannie doprowadza do ciekawych rozwiązań ofensywnych co owocowało sporą ilością goli. Do samego końca pierwszych 25 minuty gole padały niczym intensywny grad z nieba, a to dało rezultat do przerwy 3:4. Po zmienię stron początkowo nic się nie zmieniło. Drużyny w dalszym ciągu prowadziły zacięta rywalizację, a wynik z minuty na minutę się zmieniał, jednak wciąż pozostawał remisowy. Z biegiem czasu inicjatywę zaczął przejmować Cool team, który za sprawą niesamowicie skutecznego w tym meczu Cezarego Kuka małymi krokami zaczął wysuwać się na prowadzenie doprowadzając do pewnej przewagi czterech trafień. W końcówce meczu Marchewki zagłady próbowali jescze zmniejszyć różnicę i nawet im się to udało strzelając pod koniec dwa gole, jednak finalnie na odrabianie strat było już za późno i mecz zakończył się wynikiem 9:7.