( 5 : 2 )
Zima 2024 - 14.Liga
  • niedziela, 04 luty 2024
  • 16:00

149' Vasyl Baybukh Elektrowoźniak
147' Vasyl Baybukh Elektrowoźniak
145' Serhii Veryzod Elektrowoźniak
144' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
143' Serhii Veryzod Elektrowoźniak
138' Oleh Martsyniuk Elektrowoźniak
125' Denys Hrebeniuk Elektrowoźniak
122' Bogdan Pshechuk Elektrowoźniak
121' Bogdan Pshechuk Elektrowoźniak
116' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
114' Serhii Veryzod Elektrowoźniak
150' Oskar Wolny Skepton Bonito
139' Mateusz Baran Skepton Bonito
124' Błażej Nowek Skepton Bonito
117' Błażej Nowek Skepton Bonito
147' Ihor Radkevych Elektrowoźniak
145' Vasyl Baybukh Elektrowoźniak
144' Denys Hrebeniuk Elektrowoźniak
143' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
138' Yurij Radkevych Elektrowoźniak
122' Vasyl Baybukh Elektrowoźniak
114' Oleh Martsyniuk Elektrowoźniak
124' Karol Górski Skepton Bonito
117' Mateusz Baran Skepton Bonito
1Mateusz Baran Skepton Bonito
1Vasyl Baybukh Elektrowoźniak

O 16:00 zmaganie o ligowe punkty zaczęły drużyny ElektroWoźniak i Skepton Bonito. Początek spotkania nie był ciekawy do oglądania, obie drużyny miały swoje okazje ale niestety żadna nie potrafiła zakończyć tego bramką. Pierwszy gol wpadł w 14 minucie, a autorem tego gola był Serhii Veryzod i ten gol rozwiązał nam worek z bramkami w tym spotkaniu. Kolejne bramki wpadały minuta po minucie, w 16 minucie mieliśmy już 3:0 dla gospodarzy, 60 sekund później goście strzelają bramkę na 3:1 a strzelił ją  Błażej Nowek, która powinna im dać wiatr na odrabianie strat, ale niestety tak się nie stało, gdy już w 21 minucie wynik spotkania na 4:1 podniósł Bogdan Pshechuk. W 1 połowie spotkania obejrzeliśmy jeszcze 3 bramki, i do przerwy mieliśmy wynik 5:2 dla ElektroWożniak. Początek 2 połowy był znowu ospały i nie ciekawy dla oka, lecz już od 32 do 50 minuty ogladaliśmy bramki. W tym spotkaniu mieliśmy naprawdę dużo ciekawych sytuacji, ale najciekawszą sytuacje tego spotkania mogliśmy obejrzeć w 49 minucie spotkania przy bramce zabawił się z przeciwnikiem Vasyl Baibukh, który zrobił coś co nie jeden zawodnik klasy światowej by się nie powstydził. Po ta sytuacje zapraszam do VEO. W 50 minucie spotkania mieliśmy jeszcze rzut karny dla gości, który na bramkę zamienił Oskar Wolny i ustalił ostateczny wynik spotkania na 12:4 dla ElektroWożniak.