( 2 : 1 )
Zima 2024 - 13.Liga
  • niedziela, 21 styczeń 2024
  • 18:00

149' Michał Kurowski FC Po nalewce
148' Ruslan Yakubiv FC Po nalewce
147' Ruslan Yakubiv FC Po nalewce
141' Ruslan Yakubiv FC Po nalewce
135' Ruslan Yakubiv FC Po nalewce
133' Michał Kurowski FC Po nalewce
126' Miłosz Suchta FC Po nalewce
121' Marcin Król FC Po nalewce
149' Marcin Król FC Po nalewce
147' Konrad Bińczyk FC Po nalewce
133' Ruslan Yakubiv FC Po nalewce
126' Łukasz Fugiel FC Po nalewce
1Ruslan Yakubiv FC Po nalewce

O godzinie 18 przyjemność mieliśmy gościć na placu zespoły z 13 ligi szóstek, a dokładnie chodzi tu o ekipy FC Po Nalewce Vs Team Ivulin 2023. Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu nie trzeba było długo czekać, gdyż już w 4 minucie spotkania na prowadzenie wyszli Gospodarze, jednak zdobycie gola ułatwiło im rywale, którzy niefortunnie skierowali piłkę do własnej siatki. W dalszej części spotkania nie brakowało kreatywnych rozwiązań oraz groźnych akacji z obydwu stron, jednak nieco brakowało skutecznego wykończenia przez co na kolejne trafienie przyszło nam nieco poczekać. Dopiero pod koniec pierwszej połowy znać znów o sobie dali Gospodarze, a w zasadzie to Marcin Król silnym uderzeniem nie dał najmniejszych szans bramkarzowi i podwyższył rezultat meczowy do dwóch trafień. Goście nieustannie starali się odrobić straty, lecz dobra gra w lini defensywnej przeciwników skutecznie odpierała ataki. Na dwie minuty przed końcem pierwszych 25 minut Gospodarze chcieli chyba zagrać fair play i w niefortunnej serii zdarzeń również uśmiercili futbolówkę nie do tej bramki co powinni przez co na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 2:1. Po zmienię stron Gospodarze nie zamierzali stać w cieniu i jak najszybciej chcieli naprawić swój błąd z pierwszej części meczu, dlatego już minutę po rozpoczęciu poprawili prowadzenie do dwóch goli przewagi, a strzelcem był Miłosz Suchta. W dalszej części meczu Gospodarze z minuty na minutę nabierali coraz wyższego tempa, a to szybko zaowocowało kolejnym trafieniem i po mału można było się domyślać kto finalnie sięgnie po trzy punkty. Z czasem gra zaczęła przypominać bardziej trening strzelecki w wykonaniu FPN, niż zacięta rywalizację o wagę trzech punktów, gdyż następujące gole padły z dziecinną łatwością. Finalnie mecz zakończył się wysoką wygraną Gospodarzy, którzy ostatecznie zwyciężyli z przerwą ośmiu goli.