( 4 : 0 )
Jesień 2023 - Totalbet 3. Liga 7x7
  • sobota, 28 październik 2023
  • 11:00

149' Michał Burzyński Zielony Stolik
145' Michał Burzyński Zielony Stolik
141' Maciej Kuligowski Zielony Stolik
133' Kacper Sęk Zielony Stolik
128' Maciej Kuligowski Zielony Stolik
121' Władysław Oryszczuk Zielony Stolik
115' Władysław Oryszczuk Zielony Stolik
110' Władysław Oryszczuk Zielony Stolik
149' Wiktor Cielenkiewicz RKS Pendrachy
146' Alan Wojno RKS Pendrachy
132' Olaf Orełko RKS Pendrachy
127' Borys Molenda RKS Pendrachy
149' Władysław Oryszczuk Zielony Stolik
145' Maciej Kuligowski Zielony Stolik
141' Michał Burzyński Zielony Stolik
133' Kacper Śmiałek Zielony Stolik
128' Bartłomiej Niedziałkowski Zielony Stolik
121' Maciej Kuligowski Zielony Stolik
119' Filip Szewczyk Zielony Stolik
110' Maciej Kuligowski Zielony Stolik
127' Olaf Orełko RKS Pendrachy
1Maciej Kuligowski Zielony Stolik

Mecz pomiędzy Zielonym Stolikiem a drużyną RKS Pendrachy dostarczył pełnego emocji widowiska. Gospodarze, byli zdeterminowani po porażce w poprzedniej kolejce i od samego początku meczu wydawali się głodni zwycięstwa. Chcieli narzucić swoje tempo gry i przewagi, ale goście z RKS Pendrachy mieli swoje plany i przygotowali się na wyrównane starcie. Początek meczu zapowiadał się emocjonująco. Obie drużyny skoncentrowały się na próbach prowadzenia akcji przez skrzydła, a także na rozgrywaniu przez środek boiska. Jednak to gospodarze zdobyli pierwszą bramkę w 10 minucie po doskonałej akcji dwóch zawodników - Macieja Kuligowskiego i Władysława Oryszczuka. To Oryszczuk wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik na 1:0. Ta bramka niewątpliwie napełniła Zielony Stolik energią, a drużyna przejęła pełną kontrolę nad meczem. W 19 minucie Filip Szewczyk zagrał znakomite podanie do Oryszczuka, który po raz drugi umieścił piłkę w siatce gości. Zaledwie dwie minuty później Oryszczuk zdobył hat-tricka, ponownie po asyście Maćka Kuligowskiego. Wynik na przerwę wynosił 4:0 na korzyść gospodarzy. Początek drugiej połowy przyniósł piękne trafienie Borysa Molendy, zmniejszając różnicę na 4:1. Jednak gospodarze szybko odzyskali inicjatywę, a w 28 minucie to ponownie Maciej Kuligowski trafił do siatki. Mimo że Olaf Orełko zdobył bramkę dla Pedrach w 32 minucie, to reakcja Zielonego Stolika była natychmiastowa. W 33 minucie Kacper Sęk wpisał się na listę strzelców. Przez resztę drugiej połowy gospodarze i goście mieli okazję do bramkowych akcji. W 41 minucie to znów doskonale dysponowany Maciek Kuligowski zdobył bramkę po podaniu od Michała "Prezesa" Burzyńskiego. W 45 minucie obaj panowie zamienili się rolami, a Burzyński wpisał się na listę strzelców. W 49 minucie Michał Burzyński zdobył kolejną bramkę, a wynik końcowy ustalił Wiktor Cielenkiewicz na 9:4. To było zdecydowanie emocjonujące i pełne akcji spotkanie. Gratulacje dla obu drużyn za wspaniałą rozgrywkę na boisku, a w szczególności dla Macieja Kuligowskiego i Władysława Oryszczuka za ich skuteczność w strzelaniu bramek.