( 0 : 0 )
Wiosna 2023 - Totalbet 3. Liga 7x7
  • sobota, 01 kwiecień 2023
  • 13:00

148' Piotr Urbański Wariaty Kuchara
147' Piotr Urbański Wariaty Kuchara
138' Szymon Czyżewski Wariaty Kuchara
129' Piotr Urbański Wariaty Kuchara
148' Szymon Czyżewski Wariaty Kuchara
147' Dawid Pitner Wariaty Kuchara
138' Dawid Pitner Wariaty Kuchara
1Piotr Urbański Wariaty Kuchara

Sobotnim popołudniem rozpoczęło się spotkanie w ramach 3 klasy rozgrywkowej, gdzie walkę o trzy punkty stoczyły ze sobą zespoły Wariaty Kuchara vs Dynamit. Spotkanie od samego początku było niezwykle wyrównane, a walka u obu ekipy była widoczna na każdym metrze boiska. Pierwsza połowa meczu to zacięta oraz naprzemienna wymiana cisów, w której zespołom nie brakowało pomysłów na ich kreowanie, aczkolwiek gorzej było z ich wykończeniem, bowiem po 25 minutach niezwykłej rywalizacji na protokole widniał wynik 0:0. Trzeba tu szczerze pochwalić dobrze prezentujące się linie defensywne, które niemal za każdym razem skutecznie odpierały ataki napastników i dzięki temu uniemożliwiły zdobycie gola w pierwszej części meczu. Oczywiście nie mogło zabraknąć dobrych parad bramkarzy, którzy świetnie strzegli swojego posterunku zachowując czyste konto do końca pierwszej połowy. W drugiej części meczu coraz pewniej z piłka przy nodze czuła się drużyna Gospodarzy i to właśnie oni otworzyli wynik tego spotkania. W 29 minucie piłkę do nogi otrzymał Piotr Urbański, który nie wahając się pewnym uderzeniem po raz pierwszy pokonał bramkarza w tym meczu dając swojej drużynie prowadzenie. Od tego momentu było już coraz łatwej Wariaty Kuchara z każda kolejną minutą coraz częściej odwiedzali pole karne rywali, a to po 10 minutach dało kolejne trafienie. Dynamit starał się odbić od dna, jednak za każdym razem brakowało dopięcia akcji na ostatni guzik, a to znacznie wpływało na rezultat meczowy. Mimo wszelkich starań to Gospodarze w końcówce meczu pokazali komu bardziej należą się trzy punkty i na trzy minuty przed końcem Urbański przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny na 4:0.