( 4 : 0 )
Wiosna 2021 - 3. Liga 7x7
  • niedziela, 18 kwiecień 2021
  • 11:00

133' Tomek Milewski Izba Wytrzeźwień
128' Aleksander Giżyński Izba Wytrzeźwień
122' Artur Giżyński Izba Wytrzeźwień
116' Aleksander Giżyński Izba Wytrzeźwień
113' Adrian Giżyński Izba Wytrzeźwień
104' Adrian Giżyński Izba Wytrzeźwień
140' Evan Alcantara En Avant Warsaw
128' Adrian Giżyński Izba Wytrzeźwień
122' Łukasz Grabowski Izba Wytrzeźwień
116' Benjamin Garnotel En Avant Warsaw
1Adrian Giżyński Izba Wytrzeźwień

Już w czwartej minucie Izba Wytrzeźwień stworzyła akcję podbramkową, podczas której doszło do zamieszania w polu karnym, gdzie bramkarz wybił piłkę do której dopadł AdrianGiżyński i dopełnił formalności. W dziewiątej minucie En Evant oddali silny strzał, sparowany przez bramkarza na rzut rożny. W czternastej minucie spotkania, ponownie Adrian Giżyński wpisał się na listę strzelców, po tym jak przełożył rywala zakładając mu dziurę i strzałem z 20 metrów umieścił piłkę pod ladę. W szesnastej minucie kapitan Evant, Benjamin Garnotel ujrzał żółtą kartkę za faul tuż przed linią pola karnego. Do piłki podszedł młodszy Giżyński, Aleksander i strzałem po długim rogu podwyższył prowadzenie. Drużyna granatowych odpowiadała strzałami z dystansu, ale te były przewidywalne i niezbyt mocne. W dwudziestej drugiej minucie Łukasz Grabowskiwykonał crossowe podanie z własnej połowy do ustawionego na szpicy trzeciego z klanu Giżyńskich, Artura, który będąc tyłem do bramki, przedłużył sprytnie głową lot piłki na interweniującym Stevenem Dulska. W ostatniej akcji pierwszej połowy wspomniany bramkarz wypluł piłkę pod nogi Michała Krawczyka, który z dwóch metrów nie zdołał umieścić piłki w siatce. W trzeciej minucie drugiej połowy Adrian podał do Aleksandra, a ten mierzonym strzałem po długim rogu nie dał szans bramkarzowi. W trzydziestej trzeciej minucie nieatakowany przez rywala Tomasz Milewski posłał niegroźny lecz mierzony strzał w światło bramki, na który bramkarz nie zareagował i było 6:0. Minutę potem pierwszy strzał w drugiej połowie zanotowali Evant, ale piłka po strzale głową trafiła w słupek. Za chwilę zmarnowali kolejną dogodną okazję, po ładnym minięciu linii obrony balansem ciała i strzałem obok bramki. Do trzech razy sztuka i wreszcie w czterdziestej minucie Evant Warsaw zdobyli honorowe trafienie, gdzie po skierowaniu piłki przez bramkarza do wysuniętego Evana Alcantary, ten na raty pokonał bramkarza lobując go z pięciu metrów. Wspomniany zawodnik miał jeszcze jedną okazję przed końcem spotkania, jednakże zabrakło skuteczności i oddał strzał prosto w ręce Michała Dryńskiego.