( 1 : 0 )
Wiosna 2024 - Totalbet 4. Liga 7x7
  • sobota, 22 czerwiec 2024
  • 15:00

150' Gerry Fabbro Warszawa Utd
130' David. Warszawa Utd
114' Nicolo Bianchino Warszawa Utd
146' Paweł Gruszka Wariaty Kuchara
143' Paweł Gruszka Wariaty Kuchara
138' Stanisław Kędzierski Wariaty Kuchara
137' Stanisław Kędzierski Wariaty Kuchara
132' Maciej Skurzyński Wariaty Kuchara
150' David. Warszawa Utd
114' David. Warszawa Utd
146' Norbert Margas Wariaty Kuchara
143' Maciej Skurzyński Wariaty Kuchara
137' Paweł Solka Wariaty Kuchara
132' Paweł Gruszka Wariaty Kuchara
1Paweł Gruszka Wariaty Kuchara

Sobotni mecz z Warszawą Utd w ramach Czwartej Ligi Siódemek był drugim występem tego dnia dla Wariatów Kuchara. Po zwycięstwie z Orłami Leszka, po krótkiej przerwie, zespół wyszedł ponownie na murawę. I miał, o co walczyć, gdyż 3 punkty w tym starciu zbliżyłyby ich do zdobycia brązowych medali. W pierwszej połowie jednak to bijący się o utrzymanie gospodarze wyglądali lepiej. I to oni po niespełna kwadransie, po ładnym uderzeniu pod poprzeczkę Nicoli Bianchino, wyszli na prowadzenie. Jak się okazało, rezultat 1:0 utrzymał się do przerwy. Po pół godzinie gry świetnie dysponowany David podwyższył na 2:0 i wydawało się, że Warszawiacy pójdą za ciosem. Tymczasem jednak to goście, mimo wyraźnego zmęczenia, ruszyli do ataku. I na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 32 minucie kontakt na 2:1 dał Maciej Skurzyński po podaniu Pawła Gruszki, a w 37 minucie do wyrównania doprowadził Stanisław Kędzierski (asysta Pawła Solki). Nie minęło 60 sekund, gdy Kędzierski miał już na koncie dublet i zrobiło się nagle 2:3. Wariaty mieli kolejne szanse na zmiany wyniku, ale brakło im skuteczności. To się zmieniło w 43 minucie, gdy po wzorowo wyprowadzonej kontrze najlepszy na boisku Paweł Gruszka podwyższył na 2:4. Niedługo później po długim wybiciu bramkarza Norberta Margasa Gruszka po raz drugi wpisał się na listę strzelców i Wariaty powiększyli swoją przewagę do 2:5. W samej końcówce co prawda Gabry Fabrro zdołał zmniejszyć straty na 3:5, ale na więcej gospodarzom zabrakło czasu. Wariaty Kuchara po dobrym spotkaniu (zwłaszcza w drugiej połowie), triumfowali drugi raz z rzędu i przed niedzielą byli o włos od top3.