( 1 : 5 )
Zima 2024 - 5.Liga
  • sobota, 06 styczeń 2024
  • 18:00

146' Szczepan Knap Inferno Team
142' Stanisław Tymiński Inferno Team
129' Szczepan Knap Inferno Team
122' Stanisław Tymiński Inferno Team
119' Michał Gutowski Inferno Team
111' Stanisław Tymiński Inferno Team
108' Antoni Kowalski Inferno Team
107' Michał Gutowski Inferno Team
146' Mateusz Łucka Inferno Team
142' Dawid Wojciechowski Inferno Team
129' Mateusz Łucka Inferno Team
122' Michał Gutowski Inferno Team
119' Stanisław Tymiński Inferno Team
111' Hubert Załuska Inferno Team
107' Stanisław Tymiński Inferno Team
1Maksym Mlushchenko FC Shadows
1Stanisław Tymiński Inferno Team

O godzinie 18:00 rozpoczął się mecz drużyn FC Shadows i Inferno Team. Tak jak o Gościach dzisiejszego pojedynku co nieco wiemy, to Gospodarze, jako debiutanci, stali pod znakiem zapytania jeśli chodzi o poziom umiejętności boiskowych. IT szybko zdołało stłamsić zapędy swoich przeciwników, bo już w 11 minucie zdołali wpakować piłkę do siatki 3 razy. W tej serii najciekawszym było trafienie Antka Kowalskiego, czyli bramkarza Gości. Jedni powiedzą, że fart, ale fakt jest taki, że przelobować bramkarza z własnej „szesnastki” trzeba umieć. W 16 minucie na swoją bramkę kontaktową zapracowali FCS, ale już 3 minuty później sami musieli wyjmować piłkę z siatki po trafieniu Michała Gutowskiego. Do przerwy Inferno udało się jeszcze raz pokonać golkipera rywali i po ostatnim gwizdku w tej połowie meczu mieliśmy wynik 1:5. W drugiej odsłonie strzelanie rozpoczęli Gospodarze za sprawą Kyrylo Semereniio. Następnie doszło do natychmiastowej wymiany ciosów, kiedy to w 29 minucie obie drużyny strzeliły po 1 bramce. Przez następne 10 minut ciągłe strzały na obie strony mogły się podobać, ale nie były wystarczające, żeby zmusić, któregokolwiek z bramkarzy do kapitulacji. Dopiero w 40 minucie ponownie rozpoczęło się strzelanie, które trwało do ostatniego gwizdka. Najpierw Maksym Mlushchenko dla drużyny FCS, 2 minuty później Swojego hat-tricka skompletował Stanisław Tymiński, minutę i 3 później ponownie Gospodarze, ale ostatnie słowo mieli IT, którzy ostatecznie wygrali ten mecz 6:8.