( 6 : 1 )
Zima 2023 - 12. Liga
  • niedziela, 08 styczeń 2023
  • 20:00

147' Bartek Filip ADS Scorpion's
144' Bartek Filip ADS Scorpion's
143' Jakub Warpas ADS Scorpion's
141' Bartosz Marciniak ADS Scorpion's
132' Bartek Filip ADS Scorpion's
130' Dominik Dedek ADS Scorpion's
129' Bartek Filip ADS Scorpion's
127' Szymon Rudnik ADS Scorpion's
124' Paweł Poniatowski ADS Scorpion's
123' Roman Krieger ADS Scorpion's
115' Dominik Dedek ADS Scorpion's
105' Paweł Poniatowski ADS Scorpion's
104' Szymon Rudnik ADS Scorpion's
147' Roman Krieger ADS Scorpion's
144' Piotr Arendt ADS Scorpion's
143' Bartek Filip ADS Scorpion's
141' Roman Krieger ADS Scorpion's
129' Paweł Poniatowski ADS Scorpion's
124' Roman Krieger ADS Scorpion's
122' Dominik Dedek ADS Scorpion's
115' Piotr Arendt ADS Scorpion's
104' Bartek Filip ADS Scorpion's
1Jakub Warpas ADS Scorpion's
1Roman Krieger ADS Scorpion's

ADS Scorpion’s, które gościło do tej pory w naszych turniejach, rozpoczęło zmagania ligowe meczem przeciwko Cool Team. Dość szybko okazało się, że będą stroną przeważającą w tym spotkaniu. Znacznie częściej utrzymywali się przy piłce i starali się układać atak pozycyjny. Objęli prowadzenie w 4. minucie po dobrze rozegranym rzucie rożnym. Niespełna minutę później wykorzystali zbyt odważną wycieczkę golkipera rywali i Paweł Poniatowski podwyższył prowadzenie. Niestety w kolejnych minutach pechowo przed polem karnym zderzył się z rywalem bramkarz Cool Team i mimo prób kontynuowania gry, po golu na 3:0 musiał opuścić boisko. Gra w osłabieniu przez kolejne 35 minut nie byłaby wyzwaniem dla debiutantów, dlatego w myśl rywalizacji fair play zaoferowali dołączenie jednego z ich graczy do drużyny przeciwnej. Dzięki temu obie drużyny mogły dokończyć spotkanie, które jednak nadal przebiegało pod dyktando Skorpionów. Do przerwy prowadzili 6:1, a gola honorowego zdobył Adrian Federczyk. W drugiej połowie aktywny był Roman Krieger oraz Bartek Filip, jednak na pochwałę zasługuje cały zespół debiutantów, który pokazał, że ich głównym atutem będzie kolektyw i wyrównany poziom w drużynie. Bramkę meczu uderzeniem nożycami zdobył Bartosz Marciniak. Ostatecznie ADS Scorpion’s wygrali 13:7, a wynik nie wyglądał źle przede wszystkim dzięki Adrianowi Federczykowi, który zaliczył 6 trafień dla Cool Teamu.