( 1 : 1 )
2020 Druga Liga Zimowa

140' Emsy Okoko Argentina FC
130' Emsy Okoko Argentina FC
128' Emsy Okoko Argentina FC
123' Emsy Okoko Argentina FC
140' Mariano Konopka Argentina FC
130' Mariano Konopka Argentina FC
128' Mariano Konopka Argentina FC
148' Dominik Bodych FC NaNkacu
138' Jakub Małachowski FC NaNkacu
129' Dominik Bodych FC NaNkacu
124' Dominik Bodych FC NaNkacu
107' Łukasz Żendzian FC NaNkacu
1Jakub Małachowski FC NaNkacu

Dość nieoczekiwanie, wyrównanym meczem w siódmej kolejce drugiej ligi szóstek okazało się starcie FC NaNkacu z Argentina FC. Od początku mecz był zacięty, a obie ekipy zawzięcie atakowały na bramkę rywali, lecz nijak nie mogli zdobyć upragnionego gola. Strzelecką niemoc dopiero w dwudziestej trzeciej minucie przełamał Emsi Okoko, który świetnie przymierzył sprzed pola karnego. Dosłownie minutę później Łukasz Żendzian wyrównał wynik po świetnej dwójkowej akcji z Dominikiem Bodychem, ustalając przy okazji rezultat pierwszej połowy. Po zmianie stron obydwie ekipy wyprowadzały naprzemienne ciosy, a zatem obraz gry zbytnio się nie zmienił, z tym że tym razem wpadało mnóstwo goli. Do czterdziestej minuty dwa razy na prowadzenie wychodziła jednak AFC, a wszystkie gole zdobył Okoko. Za każdym razem jednak  “Kacu” doprowadzali do remisu (Jakub Małachowski, Żendzian). Gra nieco się uspokoiła dopiero w czterdziestej drugiej minucie, kiedy to FCNN kompletnie przejęło inicjatywę. “Seledynowi” w samej końcówce zagrali skutecznie w ataku i bardzo pewnie w obronie, blokując niemal całkowicie dostęp do swojej bramki. W ostatnich minutach meczu zdobyli jeszcze trzy bramki za sprawą trafień Łukasza Bednarskiego oraz Małachowskiego. Ostatecznie FC NaNkacu bo wielkich trudach pokonał Argentinę FC 7:4 i utrzymał raptem punkt straty do podium.