( 3 : 2 )
Bostik 10. Liga 6x6
  • wtorek, 27 sierpień 2024
  • 19:45

139' Dawid Polucha Inferno Team II
131' Daniel Dworecki Inferno Team II
128' Dawid Polucha Inferno Team II
115' Beniamin Kuligowski Inferno Team II
113' Jan Jabłoński Inferno Team II
108' Beniamin Kuligowski Inferno Team II
140' Patryk Dziczek Neostands
120' Cezary Koper Neostands
108' Cezary Koper Neostands
139' Beniamin Kuligowski Inferno Team II
131' Jan Jabłoński Inferno Team II
128' Daniel Suska Inferno Team II
115' Michał Gutowski Inferno Team II
108' Jan Jabłoński Inferno Team II
120' Wojciech Caba Neostands
1Jan Jabłoński Inferno Team II

Mecz w Bostik 10 Lidze pomiędzy Inferno Team 2 a Neostands zapowiadał się jako wyrównane starcie, ale już od pierwszych chwil na boisku dało się odczuć, że Inferno Team 2 ma ochotę na dominację. W 8. minucie spotkania Beniamin Kuligowski otworzył wynik meczu, trafiając do bramki rywali i dając swojemu zespołowi początkowe prowadzenie. Jednak Neostands szybko odpowiedziało dokładnie w tej samej minucie Cezary Koper wyrównał wynik, pokazując, że jego zespół wcale nie zamierza się poddawać. Ekipa z Inferno Team 2 nie dała się jednak zrazić i już w 13. minucie Beniamin Kuligowski ponownie wpisał się na listę strzelców, a zaledwie dwie minuty później Jan Jabłoński dołożył kolejną bramkę, zapewniając swojemu zespołowi komfortowe prowadzenie 3:1. Neostands nie załamało się jednak i w ostatniej akcji pierwszej połowy Cezary Koper zdobywając swoją drugą bramkę, strzelił gola kontaktowego, co pozwoliło zakończyć pierwszą część spotkania wynikiem 3:2 dla Inferno Team 2. Po przerwie Inferno Team 2 kontynuował ofensywną grę. W 28. minucie Dawid Polucha podwyższył prowadzenie na 4:2, a niespełna trzy minuty później Daniel Dworecki dołożył kolejną bramkę, zwiększając przewagę na 5:2. Wydawało się, że mecz może zakończyć się wysokim zwycięstwem gospodarzy, a w 39. minucie Dawid Polucha ponownie wpisał się na listę strzelców, zdobywając szóstą bramkę dla swojej drużyny. Neostands próbowało zmniejszyć straty, a w 40. minucie Patryk Dziczek zdobył trzecią bramkę, ale to już było za mało. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla Inferno Team 2, którzy pokazali świetną grę w ofensywie i zasłużenie wygrali spotkanie.