( 2 : 2 )
Zima 2024 - 17.Liga
  • niedziela, 03 marzec 2024
  • 10:00

136' Kacper Rogacin Zespół R
125' Kamil Pucek Zespół R
105' Kamil Pucek Zespół R
144' Adrian Ciechański Bonifikarta Enjoyers
135' Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers
129' Kacper Rutkowski Bonifikarta Enjoyers
115' Kacper Rutkowski Bonifikarta Enjoyers
102' Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers
136' Paweł Pfeiffer Zespół R
105' Maciej Ciesielka Zespół R
144' Grzegorz Tymolewski Bonifikarta Enjoyers
135' Adrian Ciechański Bonifikarta Enjoyers
115' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
1Kacper Rutkowski Bonifikarta Enjoyers

Spotkanie pomiędzy Zespołem R a Bonifikartą Enjoyers rozpoczęło się dynamicznie, obie drużyny skupiły się na ofensywie, co doprowadziło do ładnego i wyrównanego widowiska. Już w 2 minucie Damian Wolak z Bonifikarty Enjoyers bez większych problemów otworzył wynik na korzyść gości. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli, gdy Kamil Pucek doprowadził do wyrównania. Kacper Rutkowski wyróżniał się na tle pozostałych zawodników, zdobywając bramkę po podaniu od Mateusza Jasztala, ponownie dając prowadzenie Bonifikarcie. Jednak tuż przed przerwą Kamil Pucek ponownie trafił na remis. Druga połowa to już zupełnie inny mecz, obie drużyny skoncentrowały się bardziej na obronie, a tempo gry spadło. W środkowej części boiska toczyła się zacięta walka. Rutkowski ponownie wykorzystał okazję po przejęciu piłki, podnosząc prowadzenie dla gości, a chwilę później Wolak ponownie wpisał się na listę strzelców, zwiększając przewagę gości. Mimo dobrej gry gospodarzy i trafienia Kacpra Rogacina, nie zdołali oni odwrócić losów spotkania. Wynik końcowy 3:5 na korzyść Bonifikarty Enjoyers ustalił Adrian Ciechański w 44. minucie. Ostatecznie Bonifikarta odniosła zwycięstwo w meczu, choć zespół R stawiał im zaciekły opór przez całe spotkanie.