( 4 : 4 )
Zima 2024 - 17.Liga
  • niedziela, 11 luty 2024
  • 13:00

128' Patryk Kielarowski Czupakabry Warszawa
126' Piotr Błażejczyk Czupakabry Warszawa
125' Piotr Ułasiuk Czupakabry Warszawa
123' Jerzy Wacławski Czupakabry Warszawa
119' Jerzy Wacławski Czupakabry Warszawa
109' Patryk Kielarowski Czupakabry Warszawa
126' Amadeusz Boryło Czupakabry Warszawa
125' Jerzy Wacławski Czupakabry Warszawa
123' Andrzej Anisimowicz Czupakabry Warszawa
109' Piotr Ułasiuk Czupakabry Warszawa
1Valerii Konal Droga

W spotkaniu Siedemnastej Ligi Szóstek pomiędzy Czupakabrami Warszawa i Drogą w naszym typerku stawialiśmy na remis. I tutaj, nieco spoilerując, nie pomyliliśmy się. W zasadzie od samego początku byliśmy tu świadkami zaciętego widowiska, w którym obie ekipy kreowały mnóstwo sytuacji. Już w 9 minucie po ładnej akcji wynik otworzył Patryk Kielarowski, ale po nieco ponad kwadransie wyrównał niezawodny Marian Rokosz. Po chwili na 1:2 poprawił Józef Dębecki, ale nie minęło 60 sekund, gdy strzał przy słupku Jerzego Wacławskiego znalazł, nomen omen, drogę do sieci. Po kolejnej minucie Biało-czarni wyszli na 2:3 po trafieniu Valerii Konala z bliskiej odległości, w odpowiedzi Wacławski po raz drugi wpisał się do protokołu i zrobiło się 3:3. Ten stan utrzymał się ledwie moment, po tym, jak Rokosz zdobył bramkę sytuacyjnym uderzeniem z czuba. I gdy wydawało się, że goście dowiozą 3:4 do przerwy, ale po golu do szatni Piotra Ułasiuka po pierwszej połowie było 4:4. Tuż po wznowieniu gry Czupakabry w krótkim czasie z pomocą Piotra Błażejczyka i Kielarowskiego odskoczyli na 6:4. Po pół godzinie tych emocjonujących zawodów przypomniał o sobie Konal, który skompletował dublet i było już tylko 6:5. Mimo licznych szans ten stan utrzymywał się aż do końcowych minut. I gdy już sędzia miał zagwizdać po raz ostatni, to podanie Slavy Panchenko wykorzystał Adrian Cieślak, rzutem na taśmę ratując remis 6:6. I wydaję nam się, że było to dość sprawiedliwie rozstrzygnięcie, chociaż Czupakabry Warszawa na pewno żałują, że nie udało im się dowieźć zwycięstwa do samego finiszu.