( 3 : 3 )
Zima 2024 - 15.Liga
  • sobota, 13 styczeń 2024
  • 09:00

148' Jarosław Jachna Marchewki Zagłady II
144' Kamil Kośnik Marchewki Zagłady II
143' Justyn Król Marchewki Zagłady II
137' Krzystof Bujalski Marchewki Zagłady II
136' Kacper Banaszek Marchewki Zagłady II
131' Dawid Banaszek Marchewki Zagłady II
122' Mateusz Nyśk Marchewki Zagłady II
114' Mateusz Gajda Marchewki Zagłady II
109' Mateusz Gajda Marchewki Zagłady II
126' Volodymyr Matishchuk FC Karpaty
125' Zakharii Mor FC Karpaty
124' Volodymyr Matishchuk FC Karpaty
103' Iven Peckiw FC Karpaty
148' Dariusz Olszewski Marchewki Zagłady II
137' Kamil Kośnik Marchewki Zagłady II
134' Dawid Banaszek Marchewki Zagłady II
131' Kacper Banaszek Marchewki Zagłady II
122' Dawid Banaszek Marchewki Zagłady II
114' Krzystof Bujalski Marchewki Zagłady II
109' Krzystof Bujalski Marchewki Zagłady II
125' Volodymyr Matishchuk FC Karpaty
124' Zakharii Mor FC Karpaty
103' Zakharii Mor FC Karpaty
1Krzystof Bujalski Marchewki Zagłady II

Mecz pomiędzy Marchewkami Zagłady II a Galicją II rozpoczął się dość spokojnie. Piłka krążyła po boisku z rozwagą. W 3 minucie Zakarii Mor przyspieszył, podając do Ivana Peckiwa, który zamienił to na bramkę otwierającą wynik. To tylko nakręciło piłkarzy w pomarańczowych trykotach. W 9 minucie duet Krzysztof Bujalski i Mateusz Gajda wyrównuje stan spotkania, a w 14 minucie powtarzają akcję, dając prowadzenie gospodarzom. W 22 minucie Mateusz Nyśk dopisuje się do listy strzelców, a Marchewki prowadzą dwoma bramkami. Zakarii, jak ma w zwyczaju, zaczyna gonić wynik. Najpierw w 24 asystuje przy trafieniu Volodomyra Matishchuka, a minutę później panowie się zamieniają. Do przerwy mamy 3:3. Druga połowa rozpoczyna się od fatalnego błędu bramkarza gospodarzy, a Volodymyr wyprowadza Galicię na prowadzenie. Marchewki, zapominając o szybko straconej bramce, skupiają się na tu i teraz, co przynosi trafienie w 31 minucie Dawida Banaszka. Gospodarze włączają drugi bieg, a w 36 minucie Kacper Banaszek podnosi wynik. W 37 Krzysztof Bujalski wpisuje się na listę strzelców. Pomijając fakt dobrego widowiska, atmosfera jest wyśmienita. Takie mecze lubimy i chcemy oglądać jak najczęściej. W 44 Kamil Kośnik popisuje się celny strzałem w światło bramki. W 48 minucie Jarosław Jachna podkreśla dominację Marchewek w końcówce spotkania, ustalając wynik na 9:4.